Autorádio LTC LXMVX6000

Autorádio LTC LXMVX6000

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2919738 | CZ distribuce
Autorádio LTC LXMVX6000 1 autorádio kompatibilní s DIN MP3, vybavené čtečkou karet microSD, USB vstupem, modulem AUX a Bluetooth. VYSOKÁ KVALITA MVH6000BT je produkt pro náročné uživatele, kteří oceňují trvanlivost a spolehlivost. Nejkvalitnější materiály, které byly použity při výrobě tohoto rádia, zaručují…
Cena s DPH1 892,– 
Cena bez DPH1 564,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 1.12.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 2.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Autorádio LTC LXMVX6000
1 autorádio kompatibilní s DIN MP3, vybavené čtečkou karet microSD, USB vstupem, modulem AUX a Bluetooth.

VYSOKÁ KVALITA
MVH6000BT je produkt pro náročné uživatele, kteří oceňují trvanlivost a spolehlivost. Nejkvalitnější materiály, které byly použity při výrobě tohoto rádia, zaručují dlouhý a bezproblémový provoz zařízení a spokojenost uživatelů.

BLUETOOTH ROZHRANÍ
Nudí vás písničky, které slyšíte v rádiu? Chtěli byste převzít kontrolu nad tím, co posloucháte? Vestavěný modul Bluetooth umožňuje streamovat hudební skladby prostřednictvím mobilního telefonu přímo do rádia. Proces probíhá bezdrátově, vše proto, aby byl zajištěn maximální možný uživatelský komfort. Integrovaný mikrofon v kombinaci s připojením Bluetooth umožňuje používat režim handsfree. Telefonujte bezpečně, aniž byste museli sundávat ruce z volantu nebo oči na silnici.

AUX A USB KONEKTORY
Nebojte se, pokud nemáte zařízení kompatibilní s Bluetooth. Rádio LTC MVX6000BT je také vybaveno řadou klasických metod kabelového připojení. K připojení telefonu nebo přehrávače MP3 použijte 3,5 mm konektor miniJack. Čtečka karet microSD a port USB vám umožní přehrávat vaše vlastní hudební soubory bez jakéhokoli externího zařízení. Jednoduše připojte USB klíčenku nebo kartu s vaší oblíbenou hudbou a užijte si cestu. Inovativní vlastností tohoto produktu je použití dvou USB zásuvek. Druhá zásuvka je vybavena technologií rychlého nabíjení. Tímto způsobem můžete pomocí portu USB současně přehrávat hudbu a nabíjet jiné zařízení, například navigaci v autě.

FM TUNER
Široká doplňková funkčnost zařízení neznamená, že byl opomenut jeho základní aspekt. Rádio LTC je vybaveno vysoce kvalitním tunerem FM s podporou RDS (Radio Data System), který vám umožňuje přijímat rozhlasové stanice FM s frekvencemi v rozsahu 87,5 MHz - 108 MHz. Díky kompatibilitě s RDS můžete poslouchat všechny své oblíbené rozhlasové stanice a přijímat zprávy prostřednictvím displeje.

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
V sadě s rádiem obdrží kupující veškeré potřebné příslušenství potřebné pro správnou instalaci zařízení. Sada dále obsahuje dálkové ovládání kompatibilní se zařízením. S ním můžete ovládat nastavení zařízení, aniž byste se dotkli panelu rádia. Skvělé řešení pro dlouhé cesty s velkým počtem cestujících, které vám umožní předat ovládání rádia bez rozptylování řidiče.

Vlastnosti:

- Montážní velikost: 1 DIN
- Bluetooth rozhraní: Ano, Bluetooth 4.0
- Zabudovaný mikrofon: Ano
- Konektory: 1 x čtečka karet microSD
- 1 x zásuvka: AUX
- 2 x zásuvka: USB-A
- Funkce hands-free: Ano
- Zobrazit: Ano
- Podsvícení: Ano
- Ekvalizér: Ano
- Tuner
- FM kmitočtový rozsah: 87,5 MHz - 108 MHz
- RDS: Ano
- Střední frekvence: 10,7 MHz
- Poměr signál / šum : > = 50 dB
- Mp3 přehrávač
- Poměr signál / šum: > = 50 dBS
- Separace kanálů (1kHz): > = 50 dB
- Maximální odchylka: <= 5%
- Frekvenční odezva: 100 Hz - 10 kHz (+6 dB)
- Zesilovač
- Pomocný výkon (MOSFET): 4 x 45 W
- Impedance reproduktoru: 4 Ohm - 8 Ohm
- Napájení : DC 12V

Obsah balení:

- 1 x Autorádio
- 1 x Dálkové ovládání
- 1 x ISO konektor
- 1 x Poloviční rám
- 1 x Upevňovací klíče
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.