Držák na mobil Baseus Osculum Type Gravity - černý
Držák na mobil Baseus Osculum Type Gravity - černýDržák na mobil Baseus Osculum Type Gravity - černýDržák na mobil Baseus Osculum Type Gravity - černýDržák na mobil Baseus Osculum Type Gravity - černýDržák na mobil Baseus Osculum Type Gravity - černýDržák na mobil Baseus Osculum Type Gravity - černýDržák na mobil Baseus Osculum Type Gravity - černýDržák na mobil Baseus Osculum Type Gravity - černýDržák na mobil Baseus Osculum Type Gravity - černýDržák na mobil Baseus Osculum Type Gravity - černýDržák na mobil Baseus Osculum Type Gravity - černýDržák na mobil Baseus Osculum Type Gravity - černýDržák na mobil Baseus Osculum Type Gravity - černýDržák na mobil Baseus Osculum Type Gravity - černýDržák na mobil Baseus Osculum Type Gravity - černý

Držák na mobil Baseus Osculum Type Gravity - černý

Záruka: 24 měsíců | PN: SUYL-XP01 | Kód: 2944022 | CZ distribuce
Držák na mobil Baseus Osculum Type Gravity Baseus Osculum je gravitační držák, který na prvním místě se stará o bezpečnost našich zařízení. Speciální trojúhelníková stavbazaručuje jeho výjimečnou stabilitu při jízdě a mírně ohnuté čelisti neumožňují jeho pád i při prudkém brzdění. Navíc díky automatické funkci Zámek je velmi snadno ovladatelný.
Momentálně nedostupné

Popis

Držák na mobil Baseus Osculum Type Gravity

Baseus Osculum je gravitační držák, který na prvním místě se stará o bezpečnost našich zařízení.

Speciální trojúhelníková stavbazaručuje jeho výjimečnou stabilitu při jízdě a mírně ohnuté čelisti neumožňují jeho pád i při prudkém brzdění. Navíc díky automatické funkci Zámek je velmi snadno ovladatelný. Prostě na něj dejte telefon tak, aby seramena zavřely automaticky.
Byl vyroben z vysoce kvalitních materiálů (PC + hliník) a je navržen na montáž na palubní desku automobilu.
Má silnou přísavku, kterou můžete opakovaně používat. Umyjte ji vodou, abyste získali přilnavost. Má velké možnosti nastavení (včetně 360 ° rotace), pryžové, protiskluzové překrytí a zářez umožňující připojení nabíječky.
Dvoufázová podložka umožňuje přizpůsobit se správnému povrchu. Jeden režim je ideální pro ploché povrchy. Druhý je určen pro povrch drsný. Obě podložky dokonale stabilizují rukojeť a zajišťují bezpečnost zařízení.

  • Značka: Baseus
  • Název: Osculum
  • Materiál: PC + hliník
  • Pevná poloha: palubní deska / čelní sklo
  • Velikost: 18,5 x 11,6 x 9 cm; 6 cm - průměr přísavky
  • Hmotnost: 72 g
  • Kompatibilita: mobilní zařízení s šířkou 6,3 - 8,5 cm a tloušťkou 1 cm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.