ESD Aliens Fireteam Elite
ESD Aliens Fireteam EliteESD Aliens Fireteam EliteESD Aliens Fireteam Elite

ESD Aliens Fireteam Elite

Záruka: 24 měsíců | PN: 8047 | Kód: 3248135 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Ponořte se do ikonického mimozemského vesmíru v Aliens: Fireteam Elite, kooperativní survival střílečce z pohledu třetíosoby, kde je váš tým ostřílených mariňáků nasazen do boje na potlačení rostoucíhrozby xenomorfů. Postavte se tváří v tvář vlnám děsivých xenomorfů a nepřátelským androidům…
Momentálně nedostupné

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Ponořte se do ikonického mimozemského vesmíru v Aliens: Fireteam Elite, kooperativní survival střílečce z pohledu třetíosoby, kde je váš tým ostřílených mariňáků nasazen do boje na potlačení rostoucíhrozby xenomorfů. Postavte se tváří v tvář vlnám děsivých xenomorfů a nepřátelským androidům Weyland-Yutani po boku dvou hráčů nebo vojáků UI a probojujete sečtyřmi jedinečnými kampaněmi, které do mimozemského vesmíru vnášejí nové příběhy. Vyberte si z široké škály tříd, zbraní, výstroje a výhod a vytvořte a přizpůsobte si vlastního koloniálního mariňáka,se kterým budete bojovat v této nervy drásající hře o přežití.

ULTIMÁTNÍ LOV

Hrajte klíčovou roli v epických událostech, ke kterým dochází 23 let po původnítrilogii Alien, jako koloniální mariňákna palubě UAS Endeavour, bojující protiděsivé hrozbě xenomorfů. Ohromující vizuály, ikoničtí nepřátelé, realistická prostředí, silné zbraně, futuristické vybavení a děsivá zvuková kulisa v kombinacis novými příběhy v sérii opakovatelnýchkampaní rozšiřují příběh z filmových trháků.

PŘEŽIJTE HNÍZDO VETŘELCŮ

Postavte se tváří v tvář více než 20 typům nepřátel, včetně 11 různých xenomorfův evoluční linii od facehuggerů po pretoriány, z nichž má každá forma vlastní inteligenci a způsob napadení, obelstěnía vykuchání zranitelných mariňáků. Využívejte krytí a ovládněte týmovou strategii, abyste přežili mimozemské hrozby, které se na vaše komando hrnou ze všech stran, vylézají ze všech dveří a ventilačních otvorů, protahují se škvírami ve zdech a stropech a útočí z temnoty se zlověstnou dravostí.

PŘIZPŮSOBTE SI SVÉ KOMANDO

Vyberte si z pěti jedinečných tříd – Střelec, Ničitel, Technik, Doktor a Průzkumník – každá nabízí vlastní speciální schopnosti a perky postavy. Využijte rozsáhlý arzenál více než 30 zbraní a více než70 režimů/příslušenství a zastavte mimozemskou hrozbu. Pomocí inovativního panelu perků si můžete upravit a vylepšit své schopnosti, a s jedinečným systémem karet výzev získáte přístup ke každé misikampaně, která nabízí nový zážitek při každém hraní.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.