ESD Automobilista 2
ESD Automobilista 2ESD Automobilista 2ESD Automobilista 2

ESD Automobilista 2

Záruka: 24 měsíců | PN: 7500 | Kód: 2864849 | CZ distribuce
Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Automobilista 2 je vyvrcholením projektuvyvinutého v průběhu téměř deseti let.Jádrem je komplexní simulace brazilské motoristické scény, která zahrnuje všechny hlavní brazilské závodní série, závodní dráhy a výrobce. Automobilista 2, který obsahuje ještě větší seznam různých aut a tratí než…
Cena s DPH1 217,– 
Cena bez DPH1 006,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 2.10.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 5.10.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Automobilista 2 je vyvrcholením projektuvyvinutého v průběhu téměř deseti let.Jádrem je komplexní simulace brazilské motoristické scény, která zahrnuje všechny hlavní brazilské závodní série, závodní dráhy a výrobce.

Automobilista 2, který obsahuje ještě větší seznam různých aut a tratí než jehopředchůdce, se vydává dále do nejlepšíchmezinárodních motoristických sportů, včetně prestižních značek spolu s ikonickými místy, jako jsou Brands Hatch, MountPanorama a Imola, a současně pokračuje vobjevování exotičtější a vzrušující formy motoristického sportu z celého světa.

Díky novému technickému partnerství s vývojáři oceněné série Project CARS je Automobilista 2 postaven na režimu madness,který poskytuje neuvěřitelnou grafickoukvalitu, nejpokročilejší dynamické systémy počasí a stavu dráhy v závodním simulátoru a vynikající podporu VR, zajistitpodstatný upgrade realismu nad jeho předchůdcem a plně pohlcující vizuální zážitek.

Tato hra má dlouhodobý vývojový plán, který bude svědkem neustálého vývoje v průběhu několika let po jeho vydání. Neustále roste s přidáním nových herních režimů, funkcí, automobilů a skladeb z toho nejlepšího z minulosti, současnosti a budoucnosti motoristického sportu!
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.