Filtrační jednotka Quell poddřezová
Filtrační jednotka Quell poddřezováFiltrační jednotka Quell poddřezová

Filtrační jednotka Quell poddřezová

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3180826 | CZ distribuce
Čistý, kompaktní design a malé rozměry poddřezové filtrační jednotky Quell zajišťují pohodlné řešení filtrace s minimálními nároky na prostor . Obsahuje také chromovaný kohoutek, který se dobře hodí do každé kuchyně. Umístěte filtrační část pod umyvadlo a zachovejte tak ráz své kuchyňské linky. Balení obsahuje všechny potřebné součásti pro…
Cena s DPH6 734,– 
Cena bez DPH5 565,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 3.8.od 160 Kč
 Na výdejním místě do 4.8.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Čistý, kompaktní design a malé rozměry poddřezové filtrační jednotky Quell zajišťují pohodlné řešení filtrace s minimálními nároky na prostor. Obsahuje také chromovaný kohoutek, který se dobře hodí do každé kuchyně.

Umístěte filtrační část pod umyvadlo a zachovejte tak ráz své kuchyňské linky. Balení obsahuje všechny potřebné součásti pro instalaci zařízení včetně třícestného ventilu.

Dvoustupňová filtrační zařízení Quell s technologií Disruptor™ odstraňují mnohem více nečistot než jiné filtry. Voda z filtrační jednotky Quell chutná lépe, protože je lepší. Mnohem lepší.

Dvoustupňová filtrace

Tato filtrační jednotka je vybavena kombinací dvou filtrů: uhlíkový blok (CarbonBlock) a Disruptor™, který zajišťuje prakticky dokonalou filtraci vody. Filtrační jednotky Quell odstraňují z vody všechny nežádoucí kontaminanty, jako jsou bakterie, paraziti, viry, mikroorganismy, těžké kovy, chlor, zbytky léčiv, mikroplasty a mnoho dalšího. Filtrace odstraňuje pachy a zlepšuje chuť vody. Současně však neodstraňuje minerály, které jsou důležitou součástí pitné vody. Proces filtrace vody nevyžaduje vysoký tlak, elektřinu ani chemikálie a do vody ani nic nepřidává.

Jedinečný Disruptor

Disruptor™ - jedinečná filtrační technologie, která není přímo srovnatelná s žádnou jinou filtrační technologií. Odstraňuje z vody více nečistot než jakýkoli jiný mechanický filtr, přičemž do vody nic nepřidává a ponechává v ní potřebné minerály.

Filtrační technologie Disruptor™ je jednou z nejúčinnějších technologií dostupných na současném trhu. Díky principu elektrosorpce nejen zadržuje, ale také likviduje organické kontaminanty. Donedávna byl disruptor používán výhradně organizací NASA.

Původ v NASA

Voda se stává na Zemi stále vzácnějším zbožím, ale ve vesmíru byla vždy „neocenitelná“. Přestože voda ve vesmíru má svou cenu a je opravdu vysoká - jediný galon vody vložený na oběžnou dráhu Země stojí více než 83 000 $.

Filtrace na aktivním uhlí

Aktivní uhlí se osvědčilo jako účinné řešení pro odstranění pachuti, zápachu, chloru, pesticidů a některých dalších kontaminujících látek. Jedná se o jednu z nejčastěji používaných technologií pro úpravu pitné vody.

Aktivní uhlí je černý prášek nebo granule vyrobené z rašeliny, dřeva, uhlí, skořápek atd. Uhlí se stane „aktivním“ díky zpracování při velmi vysokých teplotách, které mění jeho strukturu, pórovitost a zvětšuje povrch. Je to velká plocha, která je důležitým faktorem, protože poskytuje více prostoru pro adsorpci (vazbu) kontaminantů z filtrované vody. Relativně nízké náklady a široká dostupnost činí z aktivního uhlí vynikající médium vhodné pro širokou škálu aplikací.

Upozornění

Systém může filtrovat vodu pouze v rozsahu 4 – 38 °C. Nepoužívejte horkou vodu!

Hlavní přednosti

 • Dvoustupňová filtrace (CarbonBlock + Disruptor™)
 • Odstraňuje více nečistot než jakýkoli jiný filtr bez potřeby elektřiny
 • Dezinfekce antimikrobiálním stříbrem
 • Součástí balení je chromový kohoutek
 • Montážní příslušenství v balení
 • Rychlá a bezeztrátová filtrace
 • Snadná a rychlá výměna filtračních patron
 • Možnost kombinace filtračních patron PP sediment, CarbonBlock, Disruptor ™.
 • 100% recyklovatelné (bez filtrů)

Specifikace

 • Průtok: 2,5 l / min
 • Kapacita filtrační patrony: 3 000 l (kvalita vody může ovlivnit kapacitu)
 • Životnost filtračních patron: 6 měsíců
 • Optimální tlak vody: 100 - 400 kPa
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.