Kamera SOLIGHT 1D79 WiFi Tuya

Kamera SOLIGHT 1D79 WiFi Tuya

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3832641 | CZ distribuce
Malinká, lehká, nenápadná, ale se skvělými parametry a prvotřídním obrazem. Zkontrolujte svůj domov a majetek téměř odkudkoliv pomocí venkovní kamery 1D79. Jednoduše vytáhněte telefon nebo tablet, abyste měli stále dohled nad vaším domovem, kdekoliv budete připojeni k internetu. Kamera je napájena zdrojem a tak nabízí živý přenos 24 hodin denně, 7…
Cena s DPH1 303,– 
Cena bez DPH1 077,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 26.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Malinká, lehká, nenápadná, ale se skvělými parametry a prvotřídním obrazem.
Zkontrolujte svůj domov a majetek téměř odkudkoliv pomocí venkovní kamery 1D79. Jednoduše vytáhněte telefon nebo tablet, abyste měli stále dohled nad vaším domovem, kdekoliv budete připojeni k internetu. Kamera je napájena zdrojem a tak nabízí živý přenos 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nebo dostávejte upozornění na vaše mobilní zařízení v momentě, kdy kamera zachytí pohyb a prohlédněte si video v extra velikém rozlišení 1440p (2K QHD).

24/7 živý video přenos: Tato IP kamera pracuje přes bezdrátovou Wi-Fi síť vašeho domu, takže máte přístup k živým i zaznamenaným záznamům přímo z mobilní aplikace na Vašem mobilním zařízení (telefon nebo tablet s iOS 8 a novější nebo Androidem 5.0 a novější).
Snadné nastavení: instalace je tak snadná; kameru jednoduše zapojte do elektřiny a nastavte pomocí aplikace v telefonu. Kameru můžete jednoduše namontovat na zeď.
Upozornění na telefonu: Pokud zapnete detekci pohybu, kamera vám při zaznamenání pohybu pošle upozornění na Vaše mobilní zařízení.
Noční vidění: kamera umožňuje noční vidění, které vám zprostředkují jasný obraz za šera nebo ve tmě (účinnost až 10 metrů).
Zvuk: 2-pásmový záznam zvuku vám dovolí komunikovat s rodinnými příslušníky nebo přáteli.
Odolá větru i dešti: kamera vám díky krytí IP65 umožní provoz za každého počasí, je totiž zcela odolná vůči dešti, prachu a odolá i teplotám od -20°C do +45°C.
Křišťálově čistý záznam: 4Mpx snímač CMOS fotoaparátu zaznamenává křišťálově čisté rozlišení 2K QHD 1440p, takže máte skvělý pohled na to, co se děje ve vašem domě.

Aplikace Smart Life:
Aplikace je v Češtině, Angličtině a jiných jazycích
Je kompatibilní s Wifi 2,4 GHz, Android 5.0 a vyšší, iOS 8.0 a vyšší, Tuya Smart app, Smart Life app , Amazon Echo, Google Home

Technické parametry:

Připojení přes Wi-Fi
Ovládání přes aplikaci Smart Life – iOS/Android
Detekce pohybu
Upozornění na mobil
Časové nastavení záznamu
Vertikální/horizontální otáčení
Noční snímání
max. velikost karty: 128 GB
rozlišení snímače: 4 Mpx
mikrofon/reproduktor: Vestavěný
rozlišení: 1440p (2560x1440)/15FPS
video komprese: H.264
pozorovací úhel: 100°
stupeň krytí: IP65
napájení: 5V/1A (DC)
1,3m dlouhý napájecí kabel + 3m dlouhý kabel s adaptérem
aplikace v Čj
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.