Koloběžka SPOKEY TARANIS PLUS černá

Koloběžka SPOKEY TARANIS PLUS černá

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3054181 | CZ distribuce
Skating #veSpokeyStylu Pokud máte rádi aktivní styl života a sníte o pocitu plném svobody a radosti – vsaďte na koloběžku SPOKEY TARANIS. S ultramoderní koloběžkou se pro vás otevírá vzrušující svět skatingu. Koloběžka TARANIS byla navržena tak, aby splňovala požadavky osob s aktivním stylem života: od rekreační jízdy až po rychlou jízdu…
Momentálně nedostupné

Popis


Skating #veSpokeyStylu

Pokud máte rádi aktivní styl života a sníte o pocitu plném svobody a radosti – vsaďte na koloběžku SPOKEY TARANIS. S ultramoderní koloběžkou se pro vás otevírá vzrušující svět skatingu.

Koloběžka TARANIS byla navržena tak, aby splňovala požadavky osob s aktivním stylem života: od rekreační jízdy až po rychlou jízdu v terénu. Osvědčí se také skvěle jako dopravní prostředek nebo pro zábavu v parku.

Unikátní řešení ve formě velkých koleček (200 mm) a prvotřídních ložisek (ABEC11 Carbon) zajišťuje plynulý pohyb a umožňuje dosáhnout vysokých rychlostí. Navíc je přední kolo obohaceno o tlumič nárazů, který snižuje vibrace na nerovném terénu.

Model TARANIS je vybavený nožní brzdou, která vám umožní přizpůsobit rychlost jízdy a stojánkem, se kterým můžete koloběžku kdekoliv “zaparkovat”.

Vždy po ruce!

Díky možnosti skládání si můžete koloběžku Spokey TARANIS vzít kamkoliv s sebou! Je velmi kompaktní, nezabírá mnoho místa, takže se snadno vejde do kufru, výtahu nebo autobusu.

Koloběžka má výškově nastavitelné řídítka, které vám umožní nastavit si výšku podle vašich potřeb. Deska, která je na vrchní straně pokrytá protiskluzovou grafikou, poskytuje pohodlí během jízdy. Možnost skládání zajišťuje pohodlnou přepravu a skladování koloběžky.

Koloběžka je určená pro rekreační jízdu a pohyb po městě či parku.

Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

Víme, že je důležité se odlišit, proto klademe zvláštní důraz originálnímu a vypracovanému designu. Koloběžky SPOKEY jsou vyrobeny v souladu s nejnovějšími trendy a nejmodernějšími barvami.

Technické parametry:

- kolečka: 200 mm, PU
- tlumič nárazů pod řídítky a zadní vidlicí
- ložiska: ABEC11 Carbon
- materiál: 100% hliník, exolovaný
- rozměr desky: 34 x 16 cm
- výškově nastavitelná řídítka
- výška řídítek od země: 93-102-105 cm
- skládací
- svorka pro zajištění řídítek
- úchyt na láhev
- držák na smartphone
- brzda: nožní a ruční
- gumové rukojeti
- maximální hmotnost uživatele: 100 kg
- norma: EN 14619
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.