Křeslo herní KRUGER & MATZ WARRIOR GX-150 černo-zelené

Křeslo herní KRUGER & MATZ WARRIOR GX-150 černo-zelené

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3348571 | CZ distribuce
Pro vítěze Přemýšlíte, jaké herní křeslo vybrat? Věnujte pozornost jak jeho pohodlí, tak výkonu. Design modelu vám poskytne maximální pohodlí a díky kvalitní ekokůži, která pokrývá sedák a opěrák, bude sloužit dlouhou dobu. Silná podpora Moderní design není jedinou předností křesla Kruger & Matz Warrior GX-150. Správně tvarovaná zádová opěrka…
Cena s DPH4 276,– 
Cena bez DPH3 534,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 21.1.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 24.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Pro vítěze
Přemýšlíte, jaké herní křeslo vybrat? Věnujte pozornost jak jeho pohodlí, tak výkonu. Design modelu vám poskytne maximální pohodlí a díky kvalitní ekokůži, která pokrývá sedák a opěrák, bude sloužit dlouhou dobu.

Silná podpora
Moderní design není jedinou předností křesla Kruger & Matz Warrior GX-150. Správně tvarovaná zádová opěrka a nastavitelná bederní opěrka zajistí správné postavení páteře. Zapomeňte na bolesti zad a užijte si hru!

Plná relaxace
Vstupte na vyšší úroveň pohodlí! Herní židle s podnožkou. Toto řešení také poskytne dostatečnou oporu vašim nohám a umožní vám plně relaxovat.

Přizpůsobeno všem
Je skvělou volbou, pokud přemýšlíte, jaké herní křeslo pro dítě bude nejlepší. Velkou výhodou tohoto modelu je nastavitelná výška sedáku, která vám umožní přizpůsobit jej potřebám každého.

Pohodlí na úrovni
Nejlepší herní židle by se měla co nejvíce přizpůsobit vašim potřebám. Má kromě možnosti změny výšky sedáku také nastavení sklonu opěradla s maximálním úhlem 145°, což vám umožní zvolit optimální polohu.

Pevný základ
Pohodlí není všechno. Díky pevné a stabilní základně je herní židle zárukou vysoké odolnosti. Za pozornost stojí také gumová kolečka, vyrobená z nejkvalitnějšího materiálu, která eliminují destrukci podlah.

Technické parametry:

- Polštáře: 2
- Základní materiál: PVC
- Materiál sedáku a opěradla : ekokůže
- Materiál koleček : PU, nylon
- Nastavitelný sklon opěradla: 145 °
- Šířka opěradla: 54 cm
- Výška područky: 28 cm
- Šířka sedáku: 52 cm
- Výška opěradla: 81 cm
- Hloubka sedáku: 48 cm
- Nastavitelná výška sedáku: 42-52 cm
- Max. Hmotnost uživatele: 150 kg
- Čistá hmotnost: 15 kg
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.