Logitech klávesnice MX Mechanical clicky CZ/ SK (vlisováno v ČR)/ bolt/ bluetooth/ - klikací spínače

Záruka: 24 měsíců | PN: 920-010759_CZ | Kód: 3794566 | CZ distribuce
Mimořádně plynulé mechanické psaní+ Nízkoprofilové mechanické spínače přináší novou úroveň odezvy při psaní. Mimořádně přesné a stabilní spínače nabízejí hluboký a povzbudivý zdvih kláves – v nízkoprofilovém provedení. Vaše prsty budou snadno klouzat po matném povrchu kláves – a kryty kláves se dvěma barvami umožňují snadnou orientaci prstů…
Momentálně nedostupné

Popis

Mimořádně plynulé mechanické psaní+
Nízkoprofilové mechanické spínače přináší novou úroveň odezvy při psaní.

Mimořádně přesné a stabilní spínače nabízejí hluboký a povzbudivý zdvih kláves – v nízkoprofilovém provedení. Vaše prsty budou snadno klouzat po matném povrchu kláves – a kryty kláves se dvěma barvami umožňují snadnou orientaci prstů a zachování soustředění.

Vaše sestava, Vaše volba
Na výběr máte klávesnici MX Mechanical plné velikosti, která je vybavena integrovanou numerickou klávesnicí, nebo prostorově úspornou minimalistickou klávesnici MX Mechanical Mini. Obě klávesnice jsou opatřeny vrchním krytem z hliníku pro dokonalou stabilitu a styl.

Inteligentní podsvícení, nonstop výkonnost.
Podsvícené klávesy se magickým způsobem rozsvítí při přiblížení vašich rukou a jejich jas se automaticky přizpůsobí vašim světelným podmínkám – výsledkem je optimální spotřeba energie.

Obě klávesnice také přinášejí celou řadu pohlcujících efektů podsvícení, které vás vtáhnou do vašeho stylu práce. Mezi efekty můžete přepínat pomocí softwaru Logi Options+nebo jednoduše stiskem klávesy Fn a klávesy žárovky současně.

Pro více zařízení. Pro více operačních systémů
Klávesnici můžete snadno spárovat pomocí technologie Bluetooth® Low Energy nebo přiloženého přijímače Logi Bolt USB až se třemi zařízeními a přepínat mezi nimi stisknutím tlačítka.

Obě mechanické klávesnice disponují duálním rozvržením kláves, které je optimalizováno pro uživatele počítačů Mac i Windows a je kompatibilní se všemi hlavními operačními systémy žádné složité nastavení ani ladění není zapotřebí

Options je jedno velké plus
Přizpůsobte si klávesnici, zkontrolujte stav baterie, vyberte efekty podsvícení, změňte funkce kláves Fn a přiřaďte profily pro jednotlivé aplikace pomocí vylepšeného softwaru Logi Options+ který se používá snadněji než dříve.

Nabíjejte rychle, připojte se okamžitě
Energie klávesnic MX Mechanical vystačí při plném nabití až na 15 dní – nebo až na 10 měsíců s vypnutým podsvícením.Jedno rychlé nabíjení v trvání 15 minut pomocí dodaného kabelu USB-C zajistí dostatek energie na celodenní nonstop používán

Volba, díky které se budete cítit dobře
Náš cíl? Navrhovat pro udržitelnost. To znamená, že při inovaci naší nové generace produktů snižujeme jejich uhlíkovou stopu veškerými možnými způsoby – od jejich celkové konstrukce až po tu nejmenší součástku. Vše s nulovými kompromisy v oblasti kvality a výkonu.

Vyrobeno z recyklovaných plastů
Plastové díly klávesnice MX Mechanical zahrnují certifikované recyklované plasty – 45 % u klávesnice MX Mechanical a 47 % u klávesnice MX Mechanical Mini – za účelem sekundárního využití plastů starších produktů spotřební elektroniky na konci životnosti a snížení naší uhlíkové stopy

Hliník s nízkým obsahem uhlíku
Věděli jste, že výroba hliníku je energeticky náročná? To je důvod, proč je hliník ve vrchním krytu klávesnice MX Mechanical vyráběn pomocí obnovitelné energie místo fosilních paliv. Krásné, a s nižším dopadem uhlíku.

Inteligentní spotřeba energie
Podsvícené klávesy se automaticky přizpůsobí prostředí a při nečinnosti zhasnou – což vede k optimalizaci spotřeby baterie. Když energie baterie klesne pod 10 %, úsporný režim vypne podsvícení za účelem dalšího snížení spotřeby.

Certifikát Carbon neutral
Buďte bez starostí díky vědomí, že uhlíková stopa vaší klávesnice MX Mechanical byla snížena na nulu. Je to způsobeno tím, že kromě vyvíjení produktů s ohledem na udržitelnost zároveň kompenzujeme náš zbytkový dopad podporou lesnictví, obnovitelných zdrojů a komunit ovlivněných klimatickými změnami.

Rozměry
MX Mechanical
Výška: 131,55 mm
Šířka: 433,85 mm
Hloubka: 26,1 mm, včetně krytů kláves
Hmotnost: 828 g

Přijímač Logi Bolt
Výška: 6,11 mm
Šířka: 14,4 mm
Hloubka: 18,65 mm
Hmotnost: 1,68 g

Obsah balení
Klávesnice
Přijímač Logi Bolt
Nabíjecí kabel USB-C (USB-A do USB-C)
Uživatelská dokumentace
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.