Lume Cube Air Osvětlení pro videokonference pro Tablet, Smartphone a Notebook
Lume Cube Air Osvětlení pro videokonference pro Tablet, Smartphone a NotebookLume Cube Air Osvětlení pro videokonference pro Tablet, Smartphone a NotebookLume Cube Air Osvětlení pro videokonference pro Tablet, Smartphone a NotebookLume Cube Air Osvětlení pro videokonference pro Tablet, Smartphone a NotebookLume Cube Air Osvětlení pro videokonference pro Tablet, Smartphone a Notebook

Lume Cube Air Osvětlení pro videokonference pro Tablet, Smartphone a Notebook

Záruka: 24 měsíců | PN: LC-AIRVC | Kód: 3072492 | CZ distribuce
Lume Cube Air VC poskytuje přenosné řešení osvětlení pro všechny formy video komunikace , ať už pracovní nebo osobní. Ideální volba pro videohovory, konferenční hovory, živá vysílání, FaceTime hovory, vlogy a mnoho dalších. Jeden přísavný držák s univerzálním systémem montáže připevníte kdekoliv. Lume Cube Air VC je kompatibilní se smarphony…
Cena s DPH2 402,– 
Cena bez DPH1 985,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 16.4.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 19.4.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Lume Cube Air VC poskytuje přenosné řešení osvětlení pro všechny formy video komunikace, ať už pracovní nebo osobní. Ideální volba pro videohovory, konferenční hovory, živá vysílání, FaceTime hovory, vlogy a mnoho dalších.

Jeden přísavný držák s univerzálním systémem montáže připevníte kdekoliv. Lume Cube Air VC je kompatibilní se smarphony, tablety, notebooky, stolními počítači a všemi novými komunikačními zařízeními, jako je Facebook Portal nebo Google Home Hub. Se dvěma difuzními filtry, které jsou součástí balení, lze během několika sekund přizpůsobit teplotu a měkkost světla.

Přísavný držák umožňuje univerzální montáž bez jakéhokoli poškození na smartphony, tablety, notebooky, stolní počítače a hlasové asistenty. Otočná hlava umožňuje rychlý a snadný přechod mezi osvětlením směřujícícm dopředu a zadním osvětlením tak, aby byl váš objekt rychle a dokonale osvětlen.

Součástí balení jsou i změkčující a oteplující difuzní filtry, které umožňují maximální nastavitelnost, aby jste vypadali co nejlépe v každém prostředí. Díky schopnosti snadno zahřát světelný výstup, můžete nyní udržet zdravý a živý vzhled bez ohledu na to, kde se nacházíte!

Obsah balení:

  • Lume Cube Air
  • Přísavný držák
  • Změkčující silikonový difuzní filtr
  • Oteplující silikonový difuzní filtr
  • Nabíjecí micro USB kabel
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.