Masážní přístroj REBEL RBA-6004 Active

Masážní přístroj REBEL RBA-6004 Active

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3831678 | CZ distribuce
Masážní pistole REBEL Masážní pistole Rebel je komplexním řešením pro každého, kdo chce pečovat o své svaly, zmírnit bolest a napětí a zlepšit svou celkovou pohodu. Jedná se o nenahraditelné zařízení pro profesionály i amatéry, kteří ocení účinnou a pohodlnou masáž v pohodlí domova. Tělový masér Masážní pistole Rebel je zařízení, které bude…
Cena s DPH1 443,– 
Cena bez DPH1 193,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 20.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Masážní pistole REBEL
Masážní pistole Rebel je komplexním řešením pro každého, kdo chce pečovat o své svaly, zmírnit bolest a napětí a zlepšit svou celkovou pohodu. Jedná se o nenahraditelné zařízení pro profesionály i amatéry, kteří ocení účinnou a pohodlnou masáž v pohodlí domova.

Tělový masér
Masážní pistole Rebel je zařízení, které bude užitečné jak pro sportovce, tak pro lidi, kteří potřebují relaxaci po dlouhém dni v práci. Díky své funkčnosti a ergonomickému designu je skvělým nástrojem pro regeneraci svalů, úlevu od bolesti a celkovou pohodu. A co víc, můžete ho použít i jako anticelulitidní masér.

Úprava nárazu
Masážní pistole Rebel má 6-stupňové nastavení zdvihů v rozmezí od 1800 do 3000 za minutu. Zvolte jemné vibrace nebo intenzivní hloubkovou masáž a nechte své svaly rychle a bezpečně regenerovat.

Dlouhá pracovní doba
Masážní pistole Rebel je vybavena vestavěnou baterií 1800 mAh. To znamená, že v závislosti na zvoleném nastavení rychlosti dokáže fungovat až 4 hodiny na jedno nabití. Stav baterie můžete rychle zkontrolovat pomocí LED indikátoru na krytu.

8 masážních podložek
Pistole Rebel je vybavena 8 nástavci určenými pro různé druhy masáží. Výběrem toho správného můžete provádět celkovou bodovou masáž nebo velké svalové skupiny nebo se zaměřit na páteř, ruce či nohy. Vyberte si správné překrytí a získejte optimální výsledky.

Přenosné pouzdro
Masážní přístroj Rebel je dodáván s pevným pouzdrem, které umožňuje pohodlné uložení a přepravu přístroje. Díky tomu můžete mít masážní pistoli stále u sebe - doma, v práci nebo v posilovně.

6 nastavení rychlosti
LED indikátor stavu baterie a režimu
Automatické vypnutí po 10 minutách provozu
Kompaktní a ergonomický design
Tichý provoz

Technické parametry:

Výkon: 60 W
Rychlost: 1800 - 3000 tepů/minutu (30 - 50 Hz)
Pracovní doba: až 4 hodiny (v závislosti na nastavení)
Doba nabíjení : až 3,5 hodiny
Nabíjecí zásuvka: USB-C
Amplituda zdvihu hlavy: až 6 mm
Hladina zvuku: 50 dB
Materiál: PC + ABS
Baterie: 1800 mAh
Nabíjení: 5 V / 2 A
Hmotnost: 680 g
Rozměry: 16,8 x 23,8 x 6,3 cm

Sada obsahuje: 8 masážních hlavic, USB -C kabel
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.