Mikrofon NEDIS MICSJ100BK se stojanem

Mikrofon NEDIS MICSJ100BK se stojanem

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3030584 | CZ distribuce
Mikrofon NEDIS MICSJ100BK se stojanem Tento Nedis® mikrofon s integrovaným tělem a základnou Vám nabízí veškerou flexibilitu potřebnou k umístění mikrofonu kamkoli. Hlavu mikrofonu lze nastavit v úhlu 120 stupňů, což přináší široký a nastavitelný úhel zachycení zvuku. Lehký, se zvukem ve vysokém rozlišení…
Momentálně nedostupné

Popis

Mikrofon NEDIS MICSJ100BK se stojanem
Tento Nedis® mikrofon s integrovaným tělem a základnou Vám nabízí veškerou flexibilitu potřebnou k umístění mikrofonu kamkoli. Hlavu mikrofonu lze nastavit v úhlu 120 stupňů, což přináší široký a nastavitelný úhel zachycení zvuku.

Lehký, se zvukem ve vysokém rozlišení
Vzhledem k mimořádně nízké hmotnosti mikrofonu pouhých 33 gramů a půdorysu pouhých 6 centimetrů nebudete mít žádný problém s vyhledáním vhodného umístění - ani na tom nejzaplněnějším pracovním stole. Navíc je mikrofon opatřen kabelem dlouhým 1,8 metru.

Nenechte se mýlit přenosným vzhledem a dojmem ani dostupnou cenou. Tento mikrofon přináší zvuk ve vysokém rozlišení, a to díky vysoce citlivému všesměrovému kondenzátorovému mikrofonu. O další vylepšení jeho křišťálově čistého a vysoce kvalitního zvuku se postará vestavěný síťový filtr a bavlna odolná proti větru.

Zapojit, přehrát, prezentovat
Stačí jej jednoduše připojit k notebooku, smartphonu nebo jinému zařízení se vstupem 3,5 mm a můžete začít používat funkci Google Voice, hrát online hry, využívat hlasové chatování, prezentace, podcasty, přehrávat videa z YouTube nebo jiné hlasové záznamy, pořádat videokonference včetně relací aplikace Skype a mnoho dalších aktivit - není nutné instalovat ovladače ani procházet složité nastavení.

Vlastnosti:

- Ultra kompaktní velikost - pouze 33 gramů a půdorys o průměru 6 cm
- Citlivý a vysoce výkonný mikrofon - pro přesnou reprodukci zvuku
- Odolný materiál ABS se speciálním temperováním síťky mikrofonu zajišťuje intenzivní dlouhodobé používání
- Klasický elegantní design
- Všesměrový kondenzátorový mikrofon - dokonalá reprodukce zvuku pro vše, počínaje písněmi přes podcasty, prezentace, videokonference (Skype, YouTube, Twitch apod.) a mnoho dalšího

Vlastnosti:

- Barva: Černá
- Materiál: Plast
- Počet mikrofonů v balení: 1
- Výstupní konektor: 1x 3.5mm
- Konektor: 3.5 mm
- Délka kabelu: 1.8 m
- Signal Noise Ratio: 58 dB
- Sensitivity: -30 dB
- Kmitočtová odezva: 50 Hz...16 kHz

Obsah balení:

- Mikrofon
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.