Nabíječka BLOW WCH-05 bezdrátová

Nabíječka BLOW WCH-05 bezdrátová

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3415117 | CZ distribuce
Moderní a praktická indukční nabíječka typu MagSafe určená především pro nejnovější řadu Apple zařízení - IPhone 12, ale funguje i s dřívějšími modely a zařízeními jiných značek. Magnetické připojení Indukční nabíječka MagSafe díky silnému magnetu dokonale přilne k pouzdru iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Mini a iPhone 12 Pro Max, což…
Momentálně nedostupné

Popis


Moderní a praktická indukční nabíječka typu MagSafe určená především pro nejnovější řadu Apple zařízení - IPhone 12, ale funguje i s dřívějšími modely a zařízeními jiných značek.

Magnetické připojení
Indukční nabíječka MagSafe díky silnému magnetu dokonale přilne k pouzdru iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Mini a iPhone 12 Pro Max, což výrazně urychluje proces nabíjení a umožňuje vám jej volně používat při nabíjení. .

Univerzální konektor USB-C
Kabel nabíječky je zakončen jedním z nejoblíbenějších a nejrozšířenějších konektorů typu C, který v kombinaci s dedikovanou 20W nabíječkou podporuje rychlé nabíjení našeho iPhonu.

Kompatibilní s jakýmkoli zařízením
Nabíjecí stojánek funguje nejen se zařízeními Apple, lze s ním nabíjet i telefony, tablety, sluchátka a jakékoli další zařízení vybavené indukčním nabíjením od jakéhokoli jiného výrobce.

Qi Technologie Qi
je jednou z nejmodernějších metod bezdrátového přenosu energie pomocí indukčního nabíjení. Je určen pro chytré telefony vybavené touto technologií. Základem systému je fenomén elektromagnetické indukce mezi dvěma cívkami. V nabíječce je silový vysílač obsahující cívku, která generuje oscilující magnetické pole, a ve smartphonu magnetické pole, které indukuje střídavý proud.

Vlastnosti:

- Materiál: Hliník + ABS
- Rozměry: průměr 5,5cm, výška: 0,7cm
- Hmotnost: 50g
- Vstupní napětí: 5V 2A / 9V 1,67A
- Nabíjecí výkon: 15W
- Pracovní vzdálenost: <5mm
- Kapacita nabíjení: 70 % - 76 %
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.