Optická myš Natec RUFF Plus 1200 DPI, černá
Optická myš Natec RUFF Plus 1200 DPI, černáOptická myš Natec RUFF Plus 1200 DPI, černáOptická myš Natec RUFF Plus 1200 DPI, černáOptická myš Natec RUFF Plus 1200 DPI, černá

Optická myš Natec RUFF Plus 1200 DPI, černá

Záruka: 24 měsíců | PN: NMY-2021 | Kód: 3625925 | CZ distribuce
Seznamte se s Natec Ruff Plus Optický snímač s rozlišením až 1200 DPI, promyšlený tvar a 3 odolná tlačítka. Seznamte se s Natec Ruff Plus - kabelovou myší, která vám umožní efektivně používat počítač a pohodlně pracovat celé hodiny. Díky symetrickému tvaru bude ideální pro praváky i leváky. Optický snímač s rozlišením 1200 DPI Hledáte optickou…
Momentálně nedostupné

Popis

Seznamte se s Natec Ruff Plus
Optický snímač s rozlišením až 1200 DPI, promyšlený tvar a 3 odolná tlačítka. Seznamte se s Natec Ruff Plus - kabelovou myší, která vám umožní efektivně používat počítač a pohodlně pracovat celé hodiny. Díky symetrickému tvaru bude ideální pro praváky i leváky.

Optický snímač s rozlišením 1200 DPI
Hledáte optickou myš, která vám poskytne přesnost? Vsaďte na Natec Ruff Plus - myš vybavenou optickým senzorem s rozlišením 1200 DPI. Běžné kancelářské činnosti, práce s pokročilými aplikacemi nebo zábava - Natec Ruff Plus si poradí v každé situaci.

Robustní spínače
Dlouhá životnost. Dynamické ovládání tří tlačítek je zajištěno díky odolným spínačům, speciálně vybraným pro dlouhý a spolehlivý provoz.

Zapomeňte na bolest
Podívejte se, jak pohodlná může být myš. Natec Ruff 2 vám to zaručí díky promyšlenému tvaru a nízké hmotnosti (pouhých 69 gramů). Navíc její tvar umožní bez problémů ovládat myš pravákům i levákům. Pracujete dlouho? S Natec Ruff Plus je to možné.

Odolný kabel
Vyberte si stabilní kabelové připojení. Natec Ruff Plus je vybaven pogumovaným a odolným kabelem, který je zároveň velmi flexibilní. Jeho délka (180 cm) usnadňuje připojení myši k vašemu zařízení.

Plug and Play
Zapomeňte na instalaci dalších ovladačů. Jednoduše připojte Natec Ruff Plus přes USB typu A a užívejte si, je to tak jednoduché.

Specifikace:

Komunikace: Kabelové připojení
Rozhraní: USB
Specializace: Domácí kancelář
Senzor: Optický
Maximální rozlišení: 1200 DPI
Počet tlačítek: 3
Programovatelná tlačítka: Ne
Délka kabelu: 180 cm
Podsvícení: Ne
Konektory: USB typu A
Podporované operační systémy:
Android
Linux
Windows 10
Windows 11
Windows 7
Windows 8
Barva: Černá
Napájení: USB (5V)
Délka: 117 mm
Šířka: 62 mm
Výška: 36 mm
Hmotnost: 69 g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.