Pouzdro FIXED Float Edge voděodolné plovoucí s kvalitním uzamykacím systémem a certifikací IPX8, černé
Pouzdro FIXED Float Edge voděodolné plovoucí s kvalitním uzamykacím systémem a certifikací IPX8, černéPouzdro FIXED Float Edge voděodolné plovoucí s kvalitním uzamykacím systémem a certifikací IPX8, černéPouzdro FIXED Float Edge voděodolné plovoucí s kvalitním uzamykacím systémem a certifikací IPX8, černéPouzdro FIXED Float Edge voděodolné plovoucí s kvalitním uzamykacím systémem a certifikací IPX8, černéPouzdro FIXED Float Edge voděodolné plovoucí s kvalitním uzamykacím systémem a certifikací IPX8, černéPouzdro FIXED Float Edge voděodolné plovoucí s kvalitním uzamykacím systémem a certifikací IPX8, černéPouzdro FIXED Float Edge voděodolné plovoucí s kvalitním uzamykacím systémem a certifikací IPX8, černéPouzdro FIXED Float Edge voděodolné plovoucí s kvalitním uzamykacím systémem a certifikací IPX8, černé

Pouzdro FIXED Float Edge voděodolné plovoucí s kvalitním uzamykacím systémem a certifikací IPX8, černé

Záruka: 24 měsíců | PN: FIXFLT-EG-BK | Kód: 3182843 | CZ distribuce
Pouzdro FIXED Float Edge spolehlivě ochrání váš telefon při všech vašich letních dobrodružstvích u vody. Je ideálním společníkem na dovolenou k moři, letní výlet ke koupališti i na akční sjíždění divoké řeky. Pouzdro je vhodné i pro smartphony větších rozměrů s maximálními rozměry 9,5 x 17,5 cm . Spolehlivě však ochrání i starší…
Cena s DPH730,– 
Cena bez DPH603,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 4.8.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 5.8.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Pouzdro FIXED Float Edge spolehlivě ochrání váš telefon při všech vašich letních dobrodružstvích u vody. Je ideálním společníkem na dovolenou k moři, letní výlet ke koupališti i na akční sjíždění divoké řeky.

Pouzdro FIXED Float Edge plovoucí ve vodě.

Pouzdro je vhodné i pro smartphony větších rozměrů s maximálními rozměry 9,5 x 17,5 cm. Spolehlivě však ochrání i starší tlačítkový mobilní telefon. Speciální tlakový uzavírací systém pouzdra se může pochlubit dokonalou vodotěsností se stupněm IPX8, váš mobilní telefon tak bude v absolutním bezpečí.

Průsvitnou zadní stranou pouzdra FIXED Float Edge lze fotit i pod vodou.

Pouzdro je vybaveno vzduchovou kapsou po celém svém obvodu, která zabrání jeho nechtěnému utopení a zároveň chrání vložený telefon před případnými pády. Fólie pouzdra je přizpůsobena pro pohodlné ovládání dotykové obrazovky vloženého telefonu, průhledná zadní část umožní natáčet videa a pořizovat fotky i pod vodou. Pro snadné přenášení můžete vybavit pouzdro praktickým poutkem na krk, které najdete v balení.

Hlavní přednosti

  • vodotěsné univerzální pouzdro pro mobilní telefon
  • vhodné pro telefony až 6,8" s maximálními rozměry 9,5 x 17,5 cm
  • certifikace IPX8 (kompletní ochrana před vodou při ponoření do 5 m po dobu 1hod)
  • možnost ovládání dotykového displeje skrz stěnu pouzdra
  • díky vzduchové kapse po obvodu pouzdro plave na vodě a chrání před nárazy a pády
  • bezpečnostní tlakový uzavírací systém
  • volný přístup k fotoaparátu
  • odolný materiál pouzdra chrání i před mechanickým poškozením
  • součástí balení je praktické poutko na krk s karabinkou
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.