Radiátor olejový LTC LXUG07

Radiátor olejový LTC LXUG07

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2930456 | CZ distribuce
Radiátor olejový LTC LXUG07 Účinný olejový radiátor, který uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele a zahřeje místnost, ve které máme omezený přístup k radiátorům nebo kde nejsou dostatečně účinné. Ohřívač UG07i je také skvělou alternativou k vytápění v případě poruchy. Zařízení umožňuje nastavit teplotu…
Cena s DPH1 204,– 
Cena bez DPH995,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 2.12.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 3.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Radiátor olejový LTC LXUG07
Účinný olejový radiátor, který uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele a zahřeje místnost, ve které máme omezený přístup k radiátorům nebo kde nejsou dostatečně účinné. Ohřívač UG07i je také skvělou alternativou k vytápění v případě poruchy. Zařízení umožňuje nastavit teplotu a pracuje na 3 úrovních výkonu. Z důvodu bezpečnosti je ohřívač vybaven ochranou proti přehřátí a termostatem. Model UG07 má 7 žeber a má maximální výkon 1 500 W.

UNIVERZÁLNÍ
Dominantní barvou chladiče je šedá barva, která je v této sezóně extrémně oblíbená. Díky nejkvalitnějším materiálům použitým při výrobě tohoto radiátoru vypadá toto zařízení skvěle doma jako další zdroj tepla v chladných a pochmurných zimních dnech, aniž by to kazilo design interiéru.

ZÁSADA PROVOZU
Olejové radiátory pracují na základě velmi jednoduchých, spolehlivých a ověřených řešení. Vnitřek chladiče je naplněn olejem, který je ohříván vestavěnými ohřívači. Uložené teplo se poté uvolní do místnosti.

ÚSPORA ENERGIE
Po zahřátí zůstane ohřívač dlouho po odpojení od elektrické sítě teplý.

NEVYSUŠUJE VZDUCH
Ohřívač vydává příjemné teplo, které poskytuje uživateli pohodlí a úlevu během chladných dnů a nocí, aniž by vysoušel vzduch v místnosti.

NEOMEZENÉ MOŽNOSTI
Ohřívač dokáže vytápět poměrně velké místnosti a je zcela tichý. Zařízení může vytápět všechny místnosti s přístupem k běžné síťové zásuvce, např. Kanceláře, garáže, obchody, ložnice, obývací pokoje.

BEZPEČNOST
Radiátor je vybaven moderním systémem, který chrání před přehřátím, a vysoce kvalitním termostatem. Integrované bezpečnostní prvky odlišují tento ohřívač od ostatních zařízení této třídy.

SNADNÁ DOPRAVA
Díky pohodlné, neohřívací rukojeti můžete radiátor snadno přepravit na jiné místo nebo do jiné místnosti.

3 KROKY NASTAVENÍ VÝKONU
Minimum: 600W
Normální: 900 W
Maximum: 1 500 W

TERMOSTAT - NASTAVTE TEPLOTU, kterou chcete,
Olejový radiátor LTC má také praktický termostat, pomocí kterého může uživatel přesně nastavit požadovanou teplotu. Po dosažení nastavené teploty termostat vypne funkci ohřevu a teplo v žebrování je dlouhodobě udržováno. Díky této funkci je zařízení velmi univerzální a šetří energii.

Vlastnosti:

- Počet žeber: 7
- Řízení: Ano, 3 provozní režimy (600 W, 900 W, 1500 W)
- Napájení: 230 V / 50 Hz
- Regulace teploty: Ano
- Ochrana proti přehřátí: Ano
- Provozní lampa: Ano
- Rozměry (Š x V x H): 33 x 54 x 12 cm (bez koleček)
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.