Rádio KRUGER & MATZ KM0818 DAB

Rádio KRUGER & MATZ KM0818 DAB

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3329270 | CZ distribuce
Rádio přes internet Cestujete někdy rádi do jiných částí světa a posloucháte různé hudební žánry? Nebo možná máte oblíbenou místní stanici, která vás doprovází po celý den? Internetové rádio Kruger & Matz KM 818 stačí připojit k domácí Wi-Fi síti a mezi 25 000 stanicemi, které nabízí, si jistě najdete to, co potřebujete. Internetové rádio s DAB…
Cena s DPH2 103,– 
Cena bez DPH1 738,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 25.1.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 26.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Rádio přes internet

Cestujete někdy rádi do jiných částí světa a posloucháte různé hudební žánry? Nebo možná máte oblíbenou místní stanici, která vás doprovází po celý den? Internetové rádio Kruger & Matz KM 818 stačí připojit k domácí Wi-Fi síti a mezi 25 000 stanicemi, které nabízí, si jistě najdete to, co potřebujete.

Internetové rádio s DAB
Výhodou KM 818 je také možnost příjmu DAB digitálního rádia s řadou doplňkových funkcí, které u klasického analogového rádia nenajdete. Nejdůležitější z nich je příjem čistého zvuku bez šumu a zkreslení.

Bluetooth rádio pro váš domov

KM 818 není jen internetové rádio! Přijímač je také vybaven modulem Bluetooth, který vám umožní přehrávat váš oblíbený playlist uložený na vašem mobilním zařízení.

Snadná správa rádia
Pro snadné ovládání funkcí rádia KM 818 můžete použít přiložený dálkový ovladač nebo použít aplikaci AirMusic Control dostupnou v obchodě Play nebo App Strore. Stáhněte si ji do svého smartphonu a měňte rádiové stanice a spravujte dostupné funkce, aniž byste vstali z pohovky.

Více možností
Funkčnost internetového rádia KM 818 rozšiřuje také USB port. S ním můžete nejen připojit přenosný paměťový disk s oblíbenou hudbou, ale také snadno nabíjet svůj smartphone. A co víc, zařízení vám také poskytuje možnost přehrávání hudby z vašeho počítače přes UPnP server.

Rádio do ložnice
KM 818 bude perfektní jako rozhlasový přijímač v ložnici. Budík s internetovým rádiem vám zpříjemní vstávání zvuky přímo z vašich oblíbených stanic. Speciální funkce Radio do sleep je zase ideální možností, jak klidně usnout s relaxačním zvukem ptáků, zvukem vln nebo deště.

Internetové rádio s počasím
KM 818 s funkcí předpovědi počasí vám po probuzení řekne, zda bude váš den slunečný nebo ne. Na 2,4” barevném displeji snadno odečtete aktuální stav počasí s podrobnostmi o skutečné a vnímané teplotě i vlhkosti vzduchu.

Asi 25 000 internetových stanic
2,4” barevný displej
Přehrávání hudby ze smartphonu
Ovládání rádia přes mobilní aplikaci AirMusic Control
Podporované formáty: AAC, WMA, MP3, WAV, FLAC, LPCM

Reproduktor: 2,5"
Výstupní výkon: 2 W
Impedance: 3,2 Ohm ± 15%
THD: <10%
Citlivost: 95 ± 3 dB

Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n
UPnP/DLNA: ano
Bluetooth: 5.0
Dosah Bluetooth: až 10 m
Kompatibilita aplikací: Android, IOS

Napájecí zásuvka
USB zásuvka

DAB
Hodiny Duální budík
Meteostanice
Finanční informace
Časovač Automat. vypnutí
Paměť oblíbených internetových rádií: 250

Napájení : AC adaptér: Vstup: AC 100 - 240 V 50/60 Hz
Výstup: DC 5 V / 1 A
Příkon: 1,3 W

Rozměry: 100 x 115 x 165 mm
Hmotnost: 475 g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.