Reproduktor do auta KRUGER & MATZ KMDB65

Reproduktor do auta KRUGER & MATZ KMDB65

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3247191 | CZ distribuce
Nejste spokojeni s kvalitou zvuku továrních reproduktorů ve vašem voze? Rozšiřte zvuk svého auta o 6,5palcové reproduktory Kruger & Matz KMDB65 s maximálním výkonem 120 wattů . Tento model je vybaven čtyřmi měniči- nízkým, středním a dvěma výškovými reproduktory . Tato kombinace je zárukou, že každý zvuk bude znít perfektně - dynamické i čisté…
Cena s DPH884,– 
Cena bez DPH731,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 21.9.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 22.9.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Nejste spokojeni s kvalitou zvuku továrních reproduktorů ve vašem voze? Rozšiřte zvuk svého auta o 6,5palcové reproduktory Kruger & Matz KMDB65 s maximálním výkonem 120 wattů . Tento model je vybaven čtyřmi měniči- nízkým, středním a dvěma výškovými reproduktory . Tato kombinace je zárukou, že každý zvuk bude znít perfektně - dynamické i čisté výšky, stejně jako hluboké basy. Zjistěte, jakou kvalitu zvuku vám mohou poskytnout reproduktory do auta Kruger & Matz.

Reproduktory do auta Kruger & Matz také splní očekávání lidí, pro které jsou kromě vysoké kvality zvuku důležité v automobilovém audio zařízení také estetické hodnoty. Stylová černá - jak pouzdra reproduktorů, tak mřížky- činí je ideálně vhodnými pro interiér jakéhokoli automobilu. Reproduktory jsou navíc díky dobré kvalitě použitých materiálů velmi odolné vůči měnícím se podmínkám v autě , např. Změnám teploty nebo vlhkosti. Rozšiřte audio vybavení svého vozu o reproduktory Kruger & Matz a objevte nový zvuk vaší oblíbené hudby.

Technické parametry:

- Velikost: 6,5 "
- Typ: 4pásmový
- Frekvenční rozsah: 65 Hz - 20 kHz
- Účinnost: 89 dB / W / M
- Špičkový výkon: 120 W
- Magnet: 10 Oz
- Cívka: 25 mm
- Basový reproduktor: Vstřikovací kužel
- Středotónový reproduktor a výškový reproduktor: 39 mm Mylar Dome Tweeter, 2x 15 mm Piezo Tweeter

Rozměry:
a-165 mm
b-140 mm
c-79 mm
h-57 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.