Sada proti klíšťatům a komárům AgroBio Atak 200 ml

Sada proti klíšťatům a komárům AgroBio Atak 200 ml

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3076797 | CZ distribuce
Sada pro hubení klíšťat nebo komárů na zahradách. Sada (insekticid + adjuvant) pro hubení klíšťat nebo komárů na zahradách. Proti jakým škůdcům je určen? - Proti klíšťatům - Proti komárům Proč jej použít? - Hubí a odpuzuje klíšťata a komáry při plošných aplikacích (pod stromy a keři zastíněných trávníky, aj.) v zahradách, okolo domů, na…
Cena s DPH717,– 
Cena bez DPH593,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 11.5.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 12.5.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Sada pro hubení klíšťat nebo komárů na zahradách. Sada (insekticid + adjuvant) pro hubení klíšťat nebo komárů na zahradách.

Proti jakým škůdcům je určen?

- Proti klíšťatům
- Proti komárům

Proč jej použít?

- Hubí a odpuzuje klíšťata a komáry při plošných aplikacích (pod stromy a keři zastíněných trávníky, aj.) v zahradách, okolo domů, na sportovištích, dětských hřištích, v zahrádkářských koloniích, aj.
- Účinkuje až několik týdnů
- Jednoduchá aplikace postřikem
- Zahrada bez klíšťat - bezpečná pro děti, domácí zvířata

Jak jej použít?

- Aplikujte plošným hrubším postřikem v dávce 10 ml od obou přípravků na 1 l vody. Plochu je vhodné postříkat 2x, a to ve směrech na sebe kolmých. Proti klíšťatům aplikujte 2x ročně (1x na konci dubna až do pol. června, 1x v září).
- Při postřiku zakryjte veškeré záhony se zeleninou, ovocem, bylinkami, aj. rostliny určené ke konzumaci, aby nebyly postřikem zasaženy!!!
- Upozornění: neaplikujte do záhonů zeleniny, ovoce a jiných plodin určených pro konzumaci. Nejedná se o přípravek na ochranu rostlin!
- POZOR na vysoké teploty ! Při teplotě 25 st. C a vyšší dochází ke snížení účinnosti. Doporučujeme tedy aplikaci při teplotě max. do 24 St. C.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.