Sluchátka BLITZWOLF AA-HE4 AirAux

Sluchátka BLITZWOLF AA-HE4 AirAux

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3729267 | CZ distribuce
Zajistí skvělou kvalitu zvuku při poslechu hudby, hraní her nebo sledování filmů. Sluchátka Blitzwolf AirAux AA-HE4 nabízejí dva 8mm měniče, takže si můžete vychutnat čistý a přirozený zvuk. Vyznačují se také odolnou, robustní konstrukcí. K telefonu je snadno připojíte pomocí 3,5mm konektoru AUX a můžete je pohodlně ovládat pomocí dálkového…
Cena s DPH519,– 
Cena s DPH pro registrované487,– Kč
Cena bez DPH429,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 22.7.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Zajistí skvělou kvalitu zvuku při poslechu hudby, hraní her nebo sledování filmů. Sluchátka Blitzwolf AirAux AA-HE4 nabízejí dva 8mm měniče, takže si můžete vychutnat čistý a přirozený zvuk. Vyznačují se také odolnou, robustní konstrukcí. K telefonu je snadno připojíte pomocí 3,5mm konektoru AUX a můžete je pohodlně ovládat pomocí dálkového ovladače integrovaného do kabelu.

Sluchátka se vyznačují frekvenční odezvou 20 Hz-20 kHz a dvěma dynamickými 8mm měniči. Díky tomu poskytují nádherný zvuk s vysokou věrností. Umožňují vám také vychutnat si silné, hluboké basy, jasné a zřetelné výšky a neuvěřitelnou bohatost detailů. Vyberte si sluchátka AA-HE4 a nechte se pozvat na velkou hudební hostinu!

Poslouchejte hudbu, jak dlouho chcete - nemusíte se obávat únavy ani nepohodlí. Sluchátka AA-HE4 se vyznačují ergonomickým designem, takže zaručují pohodlí jako ve snu. Dokonale sedí v uších a nevypadávají z nich, ani když se hodně hýbete a cvičíte. Nyní vás vaše oblíbené skladby mohou bavit po celý den - doma, v práci i na tréninku. Zároveň sluchátka vypadají opravdu stylově.

Kabel sluchátek byl vytvořen z odolného materiálu TPE, takže se nezamotá. Je také neuvěřitelně odolný. Sluchátka AA-HE4 jsou také vybavena 3,5mm konektorem z vysoce kvalitních materiálů, který dokáže zajistit spolehlivý přenos signálu a je mimořádně odolný proti opotřebení. Sluchátka se navíc velmi pohodlně skladují a přepravují - nezaberou příliš mnoho místa.

Nyní můžete mít vše potřebné vždy po ruce! Sluchátka jsou vybavena dálkovým ovladačem integrovaným do kabelu, který poskytuje pohodlný přístup k několika klíčovým funkcím. Pomocí něj můžete například pozastavit nebo obnovit přehrávání, přijmout nebo odmítnout příchozí hovor a upravit hlasitost.

Technické parametry:

- Barva: Černá
- Ovladač: 8 mm, dynamický, duální
- Citlivost příjmu: 94±3dB
- Frekvenční odezva: 20Hz-20kHz
- Mikrofon: Ano
- Konektor: 3,5 mm
- Materiál: TPE
- Délka kabelu: 120 cm
- Hmotnost: 120g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.