Smart dálkový ovladač WOOX R7246 WiFi

Smart dálkový ovladač WOOX R7246 WiFi

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3824001 | CZ distribuce
R7246 je kompaktní inteligentní IR dálkový ovladač s integrovaným snímačem teploty a vlhkosti, váš ideální společník pro pohodlný a zdravý domov. Funkce IR dálkového ovládání kombinuje několik infračervených dálkových ovladačů do jednoho chytrého zařízení. Integrované senzory teploty a vlhkosti budou každých 5 sekund detekovat údaje o teplotě…
Cena s DPH1 324,– 
Cena bez DPH1 094,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 20.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


R7246 je kompaktní inteligentní IR dálkový ovladač s integrovaným snímačem teploty a vlhkosti, váš ideální společník pro pohodlný a zdravý domov. Funkce IR dálkového ovládání kombinuje několik infračervených dálkových ovladačů do jednoho chytrého zařízení. Integrované senzory teploty a vlhkosti budou každých 5 sekund detekovat údaje o teplotě a vlhkosti a nahrát je do aplikace WOOX Home. Zajistíte, aby vlhkost a teplota uvnitř vašeho domova nebo kanceláře zůstaly bez zdravé úrovně, abyste zajistili chytré a zdravé prostředí.

R7246 se dodává se snadno instalovatelným a stabilním držákem, takže R7246 můžete umístit kamkoli na rovný povrch. Uvnitř balení také najdete kovovou destičku s 3M páskou, takže kdykoli chcete nalepit R7246 na zeď, zařízení nebo jiné místo, můžete tak učinit bez použití držáku.

R7246 je napájen přiloženým kabelem USB-C (150 cm), který můžete zapojit do napájecího adaptéru USB-C na AC, který se zapojí do jakékoli elektrické zásuvky.

Snadno použitelné zařízení založené na Wi-Fi
Podporováno zařízeními pro hlasové ovládání založenými na Amazon Alexa a Google Home
S podporou největší IR databáze na světě:
Multifunkční zařízení Remotec 3 v 1 pro chytřejší a zdravější prostředí

Žádné předplatné, žádný samostatný rozbočovač
Spusťte chytré IR dálkové ovládání WOOX s integrovaným snímačem teploty a vlhkosti prostřednictvím své stávající domácí Wi-Fi sítě bez nutnosti samostatného rozbočovače nebo placené služby, nastavení je snadné jako 1,2,3.

Podpora Amazon Alexa a Google Home
WOOX R7246 funguje se zařízeními pro hlasové ovládání od Amazon Alexa a Google Home.

Balení obsahuje:
R7246
USB typ-C kabel 150cm
Resetovací kolík x 1
Železná deska s 3M páskou
USB-C na AC napájecí adaptér
Vícejazyčná příručka
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.