Smart Switch Module AVATTO LZWSM16-W3 ZigBee Tuya

Smart Switch Module AVATTO LZWSM16-W3 ZigBee Tuya

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3701734 | CZ distribuce
Usnadněte si ovládání osvětlení ve vaší domácnosti. Funkční 3kanálový modul inteligentního spínače Avatto umožňuje ovládat světla na dálku - pomocí aplikace TUYA / Smart Life nebo hlasových asistentů Google Assistant nebo Amazon Alexa. Umožňuje také vytváření provozních plánů, časovačů a automatizací. Zařízení se zároveň velmi snadno instaluje…
Cena s DPH832,– 
Cena bez DPH688,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 27.9.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Usnadněte si ovládání osvětlení ve vaší domácnosti. Funkční 3kanálový modul inteligentního spínače Avatto umožňuje ovládat světla na dálku - pomocí aplikace TUYA / Smart Life nebo hlasových asistentů Google Assistant nebo Amazon Alexa. Umožňuje také vytváření provozních plánů, časovačů a automatizací. Zařízení se zároveň velmi snadno instaluje – není potřeba nulový vodič. Podporuje komunikační protokol ZigBee 3.0 - pro jeho provoz je nutná brána ZigBee (prodává se samostatně).

Už se nemusíte bát, že před odchodem z domu zapomenete zhasnout světlo – nyní to můžete udělat se svým chytrým telefonem! Aplikace TUYA / Smart Life umožňuje zapínat a vypínat světla na dálku. Umožňuje také seskupovat přepínače a spravovat více z nich současně. Svá zařízení můžete také sdílet s ostatními členy domácnosti. I oni tak budou moci ovládat světla na dálku! K dispozici je také funkce blokování.

Přizpůsobte si světla ve svém domě vašemu rozvrhu. Pomocí aplikace můžete snadno nastavit časovač nebo plán, aby se světla automaticky rozsvítila v době, kdy obvykle vstáváte, a zhasla, když jdete spát. Máte také možnost propojit více zařízení dohromady a automatizovat jejich provoz. Přepínač si také dokáže zapamatovat vaše poslední nastavení a obnovit je, pokud například dojde k výpadku proudu.

Díky kompaktnímu designu je LZWSM16-W3 kompatibilní s různými typy spínačů a hodí se až do 95 % instalačních krabic na trhu. Můžete jej také připevnit na lampu. Jeho instalace vám nezpůsobí žádné problémy a nevyžaduje nulový vodič. Navíc můžete použít 2 spínače pro ovládání jediné lampy, což je ideální například v blízkosti schodiště. Tímto způsobem můžete pohodlně rozsvítit světlo v přízemí a zhasnout ho, když půjdete nahoru!

Hnětete dort, máte zaneprázdněné ruce a potřebujete více světla? Nebo už ležíte v posteli a chcete jít spát, ale stále potřebujete zhasnout světlo? S Avatto je vše mnohem jednodušší – přepínač LZWSM16-W3 je kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. To vám umožní ovládat osvětlení jednoduchými příkazy! Nyní stačí jen pár slov k zhasnutí nebo rozsvícení světel – nemusíte ani sahat po telefonu.

Technické parametry:

- Barva: Bílá
- Počet kanálů: 3
- Napětí: AC 200-240 V 50/60 Hz
- Max. zatížení: 3x (10–100 W)
- Provozní frekvence: 2,405-2,480 GHz IEEE 802.15.4
- Provozní teplota: -10 °C až 40 °C
- Komunikační protokol: ZigBee 3.0
- Rozsah: Až 100 m
- Rozměry: 39 x 39 x 19 mm
- Stupeň ochrany: IP20
- Aplikace: Tuya / SmartLife
- Kompatibilita: Amazon Alexa, Google Home
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.