TP-Link TL-FC311B-2 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2km
TP-Link TL-FC311B-2 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2kmTP-Link TL-FC311B-2 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2km

TP-Link TL-FC311B-2 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2km

Záruka: 24 měsíců | PN: TL-FC311B-2 | Kód: 2965633 | CZ distribuce
TL-FC311B-2 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdálenost 2km se single-mode (9/125um) optickým vláknem zakončeným jedním SC konektorem. Vlnová délka…
Cena s DPH900,– 
Cena bez DPH744,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 22.1.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 25.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

TL-FC311B-2 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdálenost 2km se single-mode (9/125um) optickým vláknem zakončeným jedním SC konektorem. Vlnová délka je 1310/1550nm (Tx/Rx) a pro správnou funkčnost je potřeba mít na protější straně nejlépe model TL-FC311A-2, který má opačné Tx a Rx než tento model.

Obsah balení
Konvertor
Napájecí adaptér 5V / 0.6A


Fyzické charakteristiky

Provozní teplota [°C]: 0 až 50
Hloubka [mm]: 95
Šířka [mm]: 73
Výška [mm]: 27
Konektory a rozhraní

Optické konektory: (1) SC
Rychlosti LAN: (1) 1000Mbps
Optické rozhraní: (1) 1000Mbps
Napájení

Typ napájení: DC konektor
Max. spotřeba energie [W]: 3
Napájení přes konektor/svorkovnici: 5V / 0,6A
Optika

Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 1 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310 / 1550
Dosah [km]: 2
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.