Transmitter do auta LTC LXTR220

Transmitter do auta LTC LXTR220

Záruka: 24 měsíců | Kód: 2929753 | CZ distribuce
Transmitter do auta LTC LXTR220 Kompaktní vysílač do auta LTC s velkými možnostmi. VYSOKÁ KVALITA Vysílač TR220 je zařízení určené pro každý vůz. Díky tomu si každý uživatel může vychutnat svou oblíbenou hudbu jak při běžném nákupu, tak při dlouhé cestě. Díky pokročilé technologii poskytuje vysílač vynikající…
Cena s DPH908,– 
Cena bez DPH750,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 4.12.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 7.12.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Transmitter do auta LTC LXTR220
Kompaktní vysílač do auta LTC s velkými možnostmi.

VYSOKÁ KVALITA
Vysílač TR220 je zařízení určené pro každý vůz. Díky tomu si každý uživatel může vychutnat svou oblíbenou hudbu jak při běžném nákupu, tak při dlouhé cestě. Díky pokročilé technologii poskytuje vysílač vynikající kvalitu zvuku. TR220 je produkt, který uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších uživatelů.

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Na krytu jsou dvě tlačítka a jeden knoflík, které umožňují ovládat základní funkce zařízení. K plnému využití možností vysílače je k dispozici malé, praktické dálkové ovládání s dosahem přibližně 2 metry. Díky němu může každý cestující snadno změnit nastavení vysílače, aniž by rušil řidiče.

VŠESTRANNOST
Možnost přehrávání hudby přes bluetooth modul ve verzi 4.2, jejíž přenosový dosah je až 7 m, umožňuje streamovat hudbu z telefonu přímo do vysílače. Zařízení je také vybaveno vstupem AUX, který umožňuje připojení dalších zařízení, která nemají Bluetooth, například MP3 přehrávačů. Slot pro kartu microSD nainstalovaný v zařízení umožňuje přehrávat hudbu ve formátech MP3 a WMA z paměťové karty až do velikosti 32 GB. Dva USB vstupy umožňují nabíjet smartphone nebo jiná mobilní zařízení, například navigaci v autě.

Vlastnosti:

- Bluetooth: 4.2
- Podporované protokoly: AVRCP, AFP, A2DP
- Dosah přenosu Bluetooth: 7 m
- Rozsah frekvencí: 87,5-108,0 MHz
- Dosah přenosu: 2 m
- Podporovaný formát: MP3 / WMA
- Podporovaná kapacita paměťové karty: až 32 GB (microSD)
- Napájecí napětí: 12-24V
- Napětí USB zásuvek: 5V / 2,4A
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.