WD BLUE WD5000LPZX 500GB SATA/600 16MB cache, 2.5" AF, 7mm, CMR
WD BLUE WD5000LPZX 500GB SATA/600 16MB cache, 2.5" AF, 7mm, CMRWD BLUE WD5000LPZX 500GB SATA/600 16MB cache, 2.5" AF, 7mm, CMRWD BLUE WD5000LPZX 500GB SATA/600 16MB cache, 2.5" AF, 7mm, CMR

WD BLUE WD5000LPZX 500GB SATA/ 600 16MB cache, 2.5" AF, 7mm, CMR

Záruka: 24 měsíců | PN: WD5000LPZX | Kód: 3283119 | CZ distribuce
Western Digital WD Blue 2,5palcový pevný disk Kvalita produktů WD Tyto disky byly vyrobeny tak, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality a spolehlivosti značky WD, a nabízejí tak funkce a kapacitu pro vaše každodenní výpočetní potřeby. Originál 2,5palcové disky WD Blue jsou navrženy a vyráběny osvědčenou technologií vyvinutou společností…
Momentálně nedostupné

Popis

Western Digital WD Blue 2,5palcový pevný disk

Kvalita produktů WD
Tyto disky byly vyrobeny tak, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality a spolehlivosti značky WD, a nabízejí tak funkce a kapacitu pro vaše každodenní výpočetní potřeby.

Originál
2,5palcové disky WD Blue jsou navrženy a vyráběny osvědčenou technologií vyvinutou společností WD, která je využívána k výrobě oceňovaných pevných disků.

Kompatibilita
Nejnovější generace našich 7mm 2,5palcových mobilních disků je navržena pro mobilní nasazení v malých a lehkých zařízeních a je také kompatibilní s většinou standardních 9,5mm pozic.

Rozhraní SATA 6 Gb/s
Rozhraní SATA s rychlostí 6 Gb/s poskytuje velkou flexibilitu při práci s nejnovějšími čipovými sadami a je kompatibilní i se staršími systémy, které vyžadují rozhraní SATA 3 Gb/s.

Nízká spotřeba energie
Pomocí jedinečných vyhledávacích algoritmů a vylepšené funkce správy napájení pomáhají snižovat spotřebu energie.

Tichý chod
Co se týče notebooků, platí heslo: Mlčeti zlato. Exkluzivní technologie omezení hlučnosti společnosti WD přináší jedny z nejtišších 2,5palcových pevných disků na trhu.

Výměna disku je snadná
Klonovací software Acronis™ True Image™ WD Edition, který je k dispozici ke stažení zdarma na webu podpory WD Support, umožňuje zkopírovat všechna vaše data na nový disk. Chcete-li začít využívat všechny výhody nového disku, nemusíte přeinstalovat svůj operační systém.

Vyšší dostupnost (EA) – pro nepřetržitý přístup k datům
Společnost Western Digital poskytuje některé modely 2,5palcových pevných disků WD Blue (WD5000LQVX) s možností vyšší dostupnosti (EA). Ty umožňují nepřetržitý přístup k informacím, což se využije v nasazeních vyžadujících celodenní provoz. Modely WD Blue s možností EA podporují nejpřísnější nároky nepřetržitě spuštěných aplikací v prostředích s menším počtem transakcí a kryje je 3letá standardní záruka.


Výhody produktu

  • Úložiště vytvořené na vysokých standardech kvality a spolehlivosti značky WD.
  • Je vyrobeno za použití oceňované technologie společnosti WD používané pro stolní i mobilní pevné disky.
  • K dispozici v celé řadě kapacit a provedení.
  • Dokonalou kompatibilitu zajišťuje testování v naší laboratoři F.I.T. Lab™.
  • Software Acronis™ True Image™ WD Edition, který je k dispozici zdarma ke stažení.

ROZHRANÍ: SATA 6 Gb/s

PROVEDENÍ: 2,5"

VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA: Kategorie 5 400 ot./min.

KAPACITA: 500GB

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.