Kamera do auta DDPAI Mini Pro

Kamera do auta DDPAI Mini Pro

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3797964 | CZ distribuce
Ciťte se na cestách bezpečněji a pořizujte snímky ze svých cest s videorekordérem DDPAI. Mini Pro je vybaven 1/2,9" obrazovým snímačem CMOS a 140° širokoúhlým objektivem. Zařízení také garantuje rozlišení 2305x1296, výsledkem čehož jsou čisté a detailní záznamy a z různých úhlů pohledu. Navzdory kompaktní velikosti podporuje řadu pokročilé funkce…
Cena s DPH1 592,– 
Cena bez DPH1 316,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.4.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Ciťte se na cestách bezpečněji a pořizujte snímky ze svých cest s videorekordérem DDPAI. Mini Pro je vybaven 1/2,9" obrazovým snímačem CMOS a 140° širokoúhlým objektivem. Zařízení také garantuje rozlišení 2305x1296, výsledkem čehož jsou čisté a detailní záznamy a z různých úhlů pohledu. Navzdory kompaktní velikosti podporuje řadu pokročilé funkce, jako je nahrávání ve smyčce, nouzové zamykání v případě kolize a také 24/7 monitorování parkoviště (s napájecím adaptérem k prodeji samostatně). Za spolehlivý provoz je zodpovědný vysoce kvalitní kondenzátor. zařízení pro noční vidění umožňuje záznam za zhoršených světelných podmínek.Vyhrazená aplikace umožňuje pohodlný přístup k nahranému materiálu.

Spolehlivé nahrávání na cestách
S rozlišením UHD 1296P vám DDPAI Mini Pro umožní vidět každý detail na silnici. Videorekordér disponuje pokročilým obrazovým snímačem 1/2,9" CMOS a 140° širokoúhlým objektivem. Nemusíte se bát nepříznivých světelných podmínek - noční vidění v kombinaci s HD optickými čočkami a světelností F2.0 Vám umožní získejte čisté nahrávky i ve tmě.Objektiv je navíc otočný o 330°, což vám umožní zaznamenat jak interiér auta, tak krajinu za oknem.

Funkce nouzového zámku
V případě nouze funkce nouzového zámku (nouzový zámek) usnadňuje shromažďování důkazů. Když vestavěný gravitační senzor detekuje náhlé brzdění způsobené kolizí, videorekordér automaticky pořídí fotografie a video a uloží je do samostatného prostoru, aby se zabránilo jejich přepsání každodenními záznamy. 3osý gyroskopický senzor navíc umožňuje přesnou detekci pohybu vozidla a zajišťuje ještě větší přesnost zaznamenaných informací.

Smyčkové nahrávání
Neztrácejte čas ručním mazáním starých nahrávek. Díky funkci nahrávání ve smyčce zajišťuje DDPAI Mini Pro nepřetržité a stabilní nahrávání záběrů. Když paměťová karta SD dosáhne plné kapacity, videorekordér automaticky přepíše nejstarší záznamy, čímž zajistí, že budete mít vždy prostor pro záznam nejnovějších a nejdůležitějších jízdních momentů. Soustřeďte se na cestu, zatímco se zařízení samo postará o efektivní správu úložného prostoru.

Hlídací režim
Při zaparkování DDPAI Mini Pro automaticky aktivuje režim Sentry a začne nahrávat, pokud je detekována jakákoli kolize. I když nejste v blízkosti vozidla, videorekordér zůstane ve střehu a zaznamená potenciální incidenty. Užijete si tak plnou kontrolu nad bezpečností svého vozidla, a to jak při jízdě, tak při stání. Poznámka: Abyste mohli tuto funkci používat, budete si muset zakoupit napájecí adaptér DDPAI (lze zakoupit samostatně).

Diskrétnost díky kompaktnímu designu
Rozměry videorekordéru jsou pouhých 32 x 87 mm, takže jej lze namontovat nenápadně, aniž by zasahoval do zorného pole při jízdě. Díky použití integrovaného držáku a USB portu působí celek esteticky a dokonale ladí s interiérem vozidla. Nyní si můžete užívat plnou ochranu a nahrávat bez rušení!

Vysoce výkonný kondenzátor
Super kondenzátor videorekordéru zaručuje bezpečné a spolehlivé použití. Díky němu je zařízení odolné vůči extrémním teplotám – vysokým i nízkým. Výrobek se vyznačuje delší životností, která snižuje negativní dopad na životní prostředí. Kromě toho výrazně minimalizuje rizika spojená s přehřátím zařízení a poskytuje tak další bezpečnost.

Více možností s aplikací
Získejte možnost pohodlně upravovat a sdílet nahrávky jediným kliknutím stažením aplikace DDPAI. Z něj můžete využívat funkce jako živý náhled, přehrávání a stahování nahrávek a také dělat postprodukci. Kromě toho budete moci sdílet své fotografie a videa s ostatními. Vestavěné Wi-Fi umožňuje kdykoli stahovat a sledovat videa.

Technické parametry:

Rozlišení: 2304x1296p
Objektiv: 5 sad 140° HD optických čoček, světelnost F2.0
Úložný prostor: MicroSD karta až 128G (vyšší třída 10)
Senzor: Vestavěný 3osý gyro senzor
Wi-Fi: 2,4 GHz
Rozměry: 32 x 87 mm

Obsah balení:

DPPAI Mini Pro video recorder
Montážní nástroj
Napájecí kabel
Nabíječka do auta
3M nálepka
Elektrostatické nálepky
Uživatelský manuál
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.