Reprosoustava EDIFIER R1700BTs Brown

Reprosoustava EDIFIER R1700BTs Brown

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3792078 | CZ distribuce
Všestranné reproduktory, ke kterým budete chtít připojit jakékoli zařízení pro výjimečnou kvalitu zvuku. Modul Bluetooth je zodpovědný za neustálé připojení, při kterém nedochází k žádnému zpoždění. Reproduktory R1700BT mají zabudované digitální zpracování signálu (DSP) a řízení dynamického rozsahu (DRC), které zabraňuje jakémukoli zkreslení.
Cena s DPH3 658,– 
Cena bez DPH3 023,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 18.4.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Všestranné reproduktory, ke kterým budete chtít připojit jakékoli zařízení pro výjimečnou kvalitu zvuku. Modul Bluetooth je zodpovědný za neustálé připojení, při kterém nedochází k žádnému zpoždění. Reproduktory R1700BT mají zabudované digitální zpracování signálu (DSP) a řízení dynamického rozsahu (DRC), které zabraňuje jakémukoli zkreslení. Umožňují zachovat čistý přenos bez ztráty výkonu. Navíc je můžete nasměrovat směrem k sobě v úhlu 10 stupňů, takže poslech hudby se stane oblíbenou zábavou.

Pokročilá technologie
Reproduktory Edifier využívají inovativní technologii Qualcomm AptX HD, díky níž je kvalita zvuku s připojením Bluetooth ještě lepší. Zatímco technologie DSP (Digital Signal Processing), stejně jako DRC (Dynamic Range Control), účinně eliminují jakékoli zkreslení. Bezdrátové připojení poskytuje neomezenou svobodu při relaxaci.

Výškový reproduktor Eagle Eye
Díky nově vyvinutým 19mm kopulovitým výškovým reproduktorům "Eagle Eye" zaujmou reproduktory R1700BT množstvím detailů. Žádoucí rozměry a vylepšené specifikace "Eagle Eye" splňují nejvyšší standardy a požadavky profesionálních uživatelů. Jeho uspokojivý zvuk činí náladové skladby hlubokými a plnými, což zaručuje nezapomenutelný zážitek z poslechu.

Solidní kvalita
4palcové basové měniče v každém reproduktoru zajišťují plynulé přechody mezi nízkými a také vysokými tóny. Díky přednímu basreflexovému portu jsou zdůrazněny nízké frekvence, což dodává basům větší sílu. Spárujte svůj chytrý telefon s funkčním reproduktorem prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Pouhým pohybem zápěstí můžete se zařízením R1700BTs poslouchat hudbu donekonečna.

Důkladně zpracované
Sada reproduktorů bude jistě stylovým a zajímavým doplňkem vkusného interiéru. Klasický kryt s moderní povrchovou úpravou dodává úžasný charakter, který upoutá vaši pozornost. Pohodlně připojte jakékoli zařízení prostřednictvím praktických dvou vstupů RCA. Součástí balení je také kabel RCA, takže se nemusíte obávat problémů s kompatibilitou. Panel na boku reproduktoru nabízí pohodlné ovládání a nastavení zvukového signálu podle vašich preferencí. Hudbu můžete měnit i na dálku pomocí bezdrátového dálkového ovládání.

Technické parametry:

Celkový výstupní výkon: R/L(high): 15W+15W ; R/L(středně nízký): 15W+15W: 18W+18W
Jednotka měniče: Φ19mm výšková jednotka + 4palcový středobasový reproduktor
Odstup signálu od šumu: ≥85dB(A)
Vstupní citlivost: LINE IN 1: 700±50mV / LINE IN 2: 550±50mV / Bluetooth: 400±50mV
Frekvenční odezva: 52 Hz - 20 kHz
Vstup: Line In 1, Line In 2, Bluetooth

Obsah sady:

Pár reproduktorů Edifier R1700BTs
Dálkový ovladač
Kabel 2RCA-2RCA (Cinch)
Kabel Mini Jack 3,5 mm na 2RCA (Cinch)
Kabel pro připojení levého reproduktoru k pravému reproduktoru
Návod k obsluze
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.