Smart LED pásek YEELIGHT 1S 2m WiFi

Smart LED pásek YEELIGHT 1S 2m WiFi

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3776066 | CZ distribuce
Značka Yeelight je součástí ekosystému Xiaomi. Inteligentní pásek 1S vám pomůže vytvořit originální atmosféru ve vašem interiéru. Můžete ji ovládat pomocí speciální aplikace Yeelight, chytrých asistentů nebo pomocí vypínače. Díky své flexibilitě lze pásek nainstalovat, kamkoli potřebujete. Za televizorem, kolem obrazu, pod postelí a na mnoha…
Cena s DPH1 256,– 
Cena bez DPH1 038,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 28.2.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Značka Yeelight je součástí ekosystému Xiaomi.

Inteligentní pásek 1S vám pomůže vytvořit originální atmosféru ve vašem interiéru. Můžete ji ovládat pomocí speciální aplikace Yeelight, chytrých asistentů nebo pomocí vypínače. Díky své flexibilitě lze pásek nainstalovat, kamkoli potřebujete. Za televizorem, kolem obrazu, pod postelí a na mnoha dalších místech. S páskou nejen rozzáříte místnosti, ale také vyzdobíte svůj domov a vytvoříte libovolné klima.

Pevná a odolná
Díky bezrtuťovému PU gelu se LED pásek přizpůsobí každému tvaru. Má neobvykle pružnou strukturu, která nejen chrání LED pásky, ale také se poddává při montáži, což ji značně usnadňuje.

Synchronizujte hudbu s páskem LED
Pomocí aplikace YEELIGHT můžete spojit rytmus hudby se světlem a vytvořit tak ještě lepší prostředí pro zábavu.

Praktické možnosti
Pásek můžete zapnout nebo vypnout pomocí klávesy nebo delším stisknutím změnit barvu. Obzvlášť praktické řešení v noci, když nemůžete najít svůj chytrý telefon.

Integrujte proužek do ostatního osvětlení domácnosti
Proužek Yeelight 1S lze integrovat s dalšími zařízeními v domácnosti díky kompatibilitě s Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa, Samsung SmartThings a Razer Chroma.

Úžasný zážitek během hry
Spolupráce společnosti Yeelight se známým výrobcem herního vybavení Razer vyústila v úspěšnou integraci se systémem Razer Chroma™ RGB. Díky tomu si můžete vychutnat jedinečný, pohlcující herní zážitek, jehož dynamiku ještě umocní mimořádná světelná podívaná.

Vytvořte atmosféru
Od modré po oranžovou, od noci po denní světlo. Využijte přednastavení od YEELIGHT, které vám umožní rychlý přístup k mnoha barvám pro různé nálady. Vybrané kompozice můžete také přidat do oblíbených. Nastavením teploty a barvy světla můžete snadno měnit náladu ve svém domově. Pomocí pruhu vytvoříte romantickou atmosféru všude tam, kde si ji přejete. Vyberte si z 16 milionů barev a užijte si jedinečnou atmosféru, ať už děláte cokoli.

Kombinujte proužky a vytvořte jedinečné osvětlení
Pruhy 1S můžete kombinovat až do délky 10 m pomocí dostupných prodloužení (Yeelight Lightstrip Extension 1m). Pruhy můžete také zkrátit, pokud zjistíte, že na určitém místě potřebujete kratší úsek.

Snadná instalace
Lepicí páska na zadní straně LED pásku je určena pro snadnou montáž. Výrobek je připraven k instalaci - stačí odstranit horní část pásky a nalepit diody na správné místo.

Technické parametry:

Jmenovitý výkon: 7,5 W (2 m) / 26,6 W (10 m)
Připojení: WiFi (802.11 b/g/n 2,4 GHz)
Napětí: 100-240~50/60Hz 0,17A (2m) / 0,6A (10m)
Software: Android 4.4, iOS 8.0 a vyšší
Frekvenční rozsah: 2400 - 2483,5 MHz
Délka proužku: 2 m
Délka kabelu: 1,5 m k řídicí jednotce, dalších 1,8 m k napájecímu zdroji
Počet LED světel: 24/m
Životnost: 25000h

Obsah balení:

Uživatelská příručka
Napájecí zdroj
Dálkové ovládání na kabelu
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.