Smart senzor teploty a vlhkosti NEO NAS-TH02BH ZigBee Tuya

Smart senzor teploty a vlhkosti NEO NAS-TH02BH ZigBee Tuya

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3818862 | CZ distribuce
Užijte si pohodlný přístup k informacím o teplotě a vlhkosti ve vaší domácnosti. Senzor NEO NAS-TH02BH poskytuje přesná měření, jejichž výsledky jsou prezentovány v aplikaci a na vestavěném displeji. Zařízení je kompatibilní i s ekosystémy Tuya a Apple Home a k napájení potřebuje pouze 2 AA baterie, které zajistí dlouhou dobu provozu. Můžete si…
Cena s DPH811,– 
Cena bez DPH670,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Užijte si pohodlný přístup k informacím o teplotě a vlhkosti ve vaší domácnosti. Senzor NEO NAS-TH02BH poskytuje přesná měření, jejichž výsledky jsou prezentovány v aplikaci a na vestavěném displeji. Zařízení je kompatibilní i s ekosystémy Tuya a Apple Home a k napájení potřebuje pouze 2 AA baterie, které zajistí dlouhou dobu provozu. Můžete si také vybrat jednotku teploty – dostupné možnosti zahrnují °C a °F.

Přesné měření, informace na dosah ruky
Zajistěte si optimální podmínky u vás doma. NEO senzor měří teplotu od 0°C do 50°C a vlhkost od 1% do 95%. Umožňuje také zvolit jednotku (°C nebo °F). Výsledky měření najdete v aplikaci nebo na vestavěném displeji zařízení, kde se také zobrazuje stav signálu a stav baterie.

Jednoduchá instalace a konfigurace
Montáž senzoru vám ani nezpůsobí sebemenší problém. Můžete jej jednoduše postavit na stůl nebo připevnit na zeď. Jeho konfigurace je také extrémně snadná a rychlá – stačí se připojit k síti a stáhnout si aplikaci, poté postupujte podle několika jednoduchých kroků.

Ještě pohodlnější ovládání
Senzor je kompatibilní s ekosystémy Tuya a Apple Home. Můžete jej tedy ovládat pomocí aplikace, kterou používáte každý den. A co víc, když zařízení připojíte k bráně Zigbee (není součástí dodávky), získáte možnost spárovat jej s dalším vybavením a vytvářet chytré scény. Tímto způsobem můžete snadno zajistit, aby se klimatizace automaticky zapnula, když teplota překročí určitou úroveň, a zvlhčovač začne pracovat, když je vlhkost v prostředí příliš nízká.

Technické parametry:

Zdroj napájení: 2x AA baterie
Proud v pohotovostním režimu: 60,5 uA
Bezdrátové připojení: 2,4 GHz
Rozsah měření teploty: Od 0°C do 55°C
Jednotka teploty: °C / °F
Rozsah měření vlhkosti vzduchu: Od 1 % do 95 %
Komunikační standard: Zigbee 3.0
Standard síťové komunikace: Zigbee IEEE 802.15.4
Rozsah: Až 55 m
Rozměry: 84 x 55 x 32 mm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.