Smart termostatická hlavice MEROSS MTS150HK

Smart termostatická hlavice MEROSS MTS150HK

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3774670 | CZ distribuce
Zpříjemněte si domov teplem a rozlučte se s příliš vysokými účty za vytápění. Chytrý termostat od společnosti Meross umožňuje dálkové ovládání a plánování prostřednictvím aplikace. Podporuje také hlasové ovládání a je kompatibilní mimo jiné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa. Zařízení také dokáže automaticky vypnout vytápění, když…
Cena s DPH1 059,– 
Cena bez DPH875,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 28.2.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Zpříjemněte si domov teplem a rozlučte se s příliš vysokými účty za vytápění. Chytrý termostat od společnosti Meross umožňuje dálkové ovládání a plánování prostřednictvím aplikace. Podporuje také hlasové ovládání a je kompatibilní mimo jiné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa. Zařízení také dokáže automaticky vypnout vytápění, když zjistí otevřené okno. Pro správnou funkci termostatu je zapotřebí samostatně dostupný chytrý rozbočovač Meross (není součástí dodávky).

Detekuje otevřená okna
Už se nemusíte obávat příliš vysokých účtů za vytápění. Pokud termostat zjistí otevřené okno, okamžitě vypne vytápění. Vyhnete se tak placení velmi vysokých částek. I když zapomenete, že je topení zapnuté, a rozhodnete se byt trochu vyvětrat, zařízení Meross se o to postará a ušetří vám starosti.

Vytváření plánů vytápění
Jak jinak se můžete vyhnout nadměrným účtům a ušetřit peníze? Je to jednodušší, než se zdá! Termostat Meross umožňuje vytvářet provozní plány prostřednictvím aplikace. Díky tomu můžete snadno přizpůsobit vytápění svým potřebám a životnímu stylu. Už se nemusíte obávat, že se vrátíte z práce do studeného domu nebo že po vašem odchodu bude topení zbytečně běžet!

Pohodlné dálkové ovládání
Nyní máte vše potřebné na dosah ruky. Termostat můžete ovládat na dálku pomocí aplikace Meross. Zařízení také spolupracuje s Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant a Samsung SmartThings. Díky kompatibilitě s hlasovými asistenty jej můžete také pohodlně ovládat pomocí jednoduchých příkazů. Nemáte u sebe chytrý telefon nebo máte zaneprázdněné ruce? Stačí pár slov a můžete si topení přizpůsobit svým potřebám!

Vytápění, které potřebujete
Pomocí více termostatů můžete snadno nastavit teplotu v každé místnosti tak, aby dokonale vyhovovala vašim požadavkům. Jak to funguje? Každé zařízení se ovládá samostatně. V dětském pokoji tak můžete udržovat příjemné teplo kolem 25 °C. V kuchyni, kde je v provozu trouba a plynový sporák, postačí přibližně 18 °C. Nechcete zmrznout po vylezení z horké vany? Nastavte teplotu v koupelně na přibližně 20 °C!

Snadná instalace a konfigurace
Bojíte se složité konfigurace zařízení? Nemusíte! Instalace termostatu je velmi snadná a rychlá a díky přiloženým adaptérům se vyznačuje širokou kompatibilitou. Potřebuje pouze 2 baterie AA (nejsou součástí balení). Pro správný provoz je třeba dokoupit chytrý rozbočovač od společnosti Meross. Chcete dálkově ovládat zařízení nastavená v Apple Home? Stačí nastavit HomePod, Apple TV nebo iPad podle vlastního výběru jako domácí rozbočovač.

Technické parametry:

Verze: EU
Napájení: 2x baterie AA 1,5 V (nejsou součástí dodávky)
Typ konektoru: M30 x 1,5 (6 adaptérů je součástí dodávky)
Rozměry: 8,2 x 5 x 5 cm
Bezdrátový standard: 433 MHz
Certifikace: CE, RoHS, WEEE
Systémové požadavky: iOS 13 nebo vyšší, Android 4.1 nebo vyšší, existující připojení Wi-Fi
Provozní teplota: 0 °C-40 °C
Teplota skladování: -40°C-70°C
Provozní vlhkost: 10%-90% (bez kondenzace)
Skladovací vlhkost: 5-90 % (bez kondenzace)
Použití: Meross
Kompatibilita: Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung SmartThings

Obsah balení:

Inteligentní termostat
Adaptér Danfoss RA
Adaptér Danfoss RAV
Adaptér Danfoss RAVL
Adaptér M28 x 1,5
Adaptér Caleffi
Adaptér Giacomini
Uživatelská příručka
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.