Smart zásuvka SONOFF S26R2ZBTPE-FR ZigBee

Smart zásuvka SONOFF S26R2ZBTPE-FR ZigBee

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3774676 | CZ distribuce
Vytvořte si chytrou domácnost, ve které se vám bude dobře žít. Chytrá zásuvka značky Sonoff umožňuje vzdáleně ovládat připojená zařízení prostřednictvím aplikace a také vytvářet pracovní plány a scény. Je také kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Amazon Alexa. Bude také dobře fungovat jako zesilovač signálu pro další zařízení ZigBee, která…
Cena s DPH589,– 
Cena bez DPH487,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 28.2.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Vytvořte si chytrou domácnost, ve které se vám bude dobře žít. Chytrá zásuvka značky Sonoff umožňuje vzdáleně ovládat připojená zařízení prostřednictvím aplikace a také vytvářet pracovní plány a scény. Je také kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Amazon Alexa. Bude také dobře fungovat jako zesilovač signálu pro další zařízení ZigBee, která používáte.

Vzdálené ovládání zařízení
Stalo se vám někdy, že jste před odchodem z domu zapomněli zhasnout světla? Už to není problém! Zásuvka umožňuje dálkově ovládat připojená zařízení prostřednictvím aplikace - několika kliknutími můžete například zapnout nebo vypnout vybrané zařízení. Výrobek je také kompatibilní s aplikacemi Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung SmartThings a IFTTT.

Možnost hlasového ovládání
Chcete rozsvítit světlo nebo uvařit vodu na čaj, ale máte plné ruce práce? Zásuvka je kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Amazon Alexa, takže několika slovy můžete pohodlně ovládat připojené zařízení. Stačí zadat příslušný příkaz a sledovat, jak konvice začne vařit vodu a lampa se rozsvítí!

Vytvářejte pracovní plány a chytré scény
Přizpůsobte práci zařízení ve své domácnosti svému rozvrhu. Zásuvka umožňuje vytvářet pro ně časové plány - můžete například zařídit, aby se kávovar automaticky zapnul v 7:00 a světla zhasla ve 23:00. Inteligentní scény můžete vytvářet také pomocí dalších senzorů (nejsou součástí dodávky). Takto můžete například zařídit, aby se ventilátor zapnul, když teplota v místnosti překročí 28 °C.

Široká kompatibilita - více možností
Zásuvka může fungovat také jako router a přenášet signál mezi zařízeními ZigBee. Už se nemusíte obávat špatné kvality připojení! Výrobek se vyznačuje také širokou kompatibilitou. Dokonale funguje s různými modely rozbočovačů ZigBee od značek, jako jsou Amazon, Samsung nebo Philips. Funguje také se zařízením Amazon Echo 4. generace.

Další funkce
Zásuvka poskytuje přístup k několika dalším funkcím. Umožňuje například synchronizovat stav zařízení. Můžete také sdílet dálkové ovládání se členy rodiny nebo přáteli. Stačí několik kliknutí a můžete s nimi sdílet svá připojená zařízení a umožnit jim pohodlné ovládání na dálku.

Technické parametry:

ZigBee: IEEE 802.15.4
Vstup: 250V ~ 50/60Hz
Maximální zatížení: 3680W
Rozměry: 97,5x56x35mm
Materiál: PC V0
Barva: Bílá

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.