360 Doorbell X3

360 Doorbell X3

Záruka: 24 měsíců | PN: AR3XAC00 | Kód: 3325482 | CZ distribuce
Radar senzor Radar senzor nabízí ultra přesnou detekci pro zachycení pohybu a sledování trajektorie objektu, aby se zabránilo falešným poplachům z provozu nebo chodců. 360 X3 vám umožní přizpůsobit detekční zónu, takže se můžete ujistit, že sleduje pouze oblasti, které chcete, aniž by zaznamenával vozidla nebo chodce projíždějící kolem. 5MP…
Cena s DPH4 567,– 
Cena bez DPH3 774,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 28.1.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 31.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Radar senzor

Radar senzor nabízí ultra přesnou detekci pro zachycení pohybu a sledování trajektorie objektu, aby se zabránilo falešným poplachům z provozu nebo chodců. 360 X3 vám umožní přizpůsobit detekční zónu, takže se můžete ujistit, že sleduje pouze oblasti, které chcete, aniž by zaznamenával vozidla nebo chodce projíždějící kolem.

5MP Ultra HD kamera

360 X3 je vybaven nejmodernější 5megapixelovou kamerou s vysokým rozlišením pro zachycení a uchování videa v ohromujícím rozlišení 2496*1920, takže můžete dokonce vidět SPZ na autech.

Bezplatná základnová stanice Wi-Fi se zvonkohrou a 8 GB místního úložiště

Poskytuje bezplatné 8 GB místního úložiště, které je schopno uložit až 120denní videa nebo snímky, které si můžete prohlédnout, stáhnout a sdílet podle potřeby. Máte bezplatný a plný přístup k místnímu úložišti! A také slouží jako dvoupásmový zesilovač Wi-Fi s dosahem až 300 metrů, který rozšiřuje pokrytí vaší sítě Wi-Fi v celém domě a zajišťuje, že obousměrné zvukové a vizuální hovory přes váš domovní zvonek nikdy nespadnou.

Vestavěná baterie 5000mAh

360 X3 je dodáván s dobíjecí baterií (5000 mAh). Můžete si také vybrat pevné připojení pro nepřetržité nabíjení. Několik způsobů, jak zabránit falešně pozitivním výsledkům, pomůže domovnímu zvonku vyhnout se vybití baterie při zbytečných nahrávkách – ušetří pouze ty nejdůležitější interakce.

Detekce člověka

Naše proprietární algoritmy mohou využívat špičkovou technologii rozpoznávání obrazu k rozlišení mezi lidmi a jinými druhy pohybu, takže nebudete dostávat falešné poplachy z padajícího listí, vozidel nebo zvířat.

Díky rozpoznání obličeje

Zvonek dokáže rozlišit mezi přáteli, rodinou nebo cizími lidmi, takže vždy víte, kdo byl u vás doma.

Detekce balíku

360 X3 dokáže automaticky zjistit, kdy je u vašich dveří balíček, a poslat vám upozornění v reálném čase. A když si někdo balíček vyzvedne, budete o tom okamžitě informováni.

Technologie HDR

Oceňovaná technologie HDR (vysoký dynamický rozsah) vyrovnává kontrast a zachycuje překvapivě jasné detaily i za špatných světelných podmínek nebo při protisvětle. S modelem 360 X3 už nikdy nezůstanete při hádání podsvícených siluet – vždy budete vědět, co je za vašimi dveřmi.

Křišťálově čisté Night Vison

Křišťálově čisté noční vidění zajistí, že budete vždy vědět, kdo v noci klepe.

Záznam pohybu

Jakmile něco spustí pohybové senzory, 360 X3 se okamžitě aktivuje, zachytí 10 až 60 sekundové klipy a odešle vám je, okamžitě je lze zobrazit v reálném čase a později je přehrát. V případě potřeby je můžete sdílet nebo si je stáhnout do telefonu.

Volitelná automatická siréna

360 X3 je vybaven automatickou sirénou, která odradí podezřelé, kteří dorazí tam, kde nemají být, zatímco vy spíte nebo jste pryč. 360 X3 vám také zašle upozornění v reálném čase, když se aktivuje siréna.

Šifrování dat

Všechny klipy jsou zašifrovány pomocí zabezpečení na úrovni bankovnictví (Chacha20) před uložením lokálně nebo prostřednictvím cloudu, pokud potřebujete více místa, pomocí serveru Amazon AWS.

Proti krádeži

Zvonek spustí sirénu a pošle upozornění na váš telefon, pokud se jej někdo pokusí odstranit nebo deaktivovat neoprávněně. Navíc zaznamená všechny takové pokusy jako důkaz, takže není šance, že by se zločinec mohl dostat pryč.

Jednoduché nastavení

360 X3 mohou nainstalovat během několika sekund i děti a nevyžaduje odbornou pomoc. Můžete si vybrat mezi snadnou instalací lepidla 3M, aby nedošlo k poškození stěny, nebo instalací vrtáním pro drsné všechny povrchy.

Lze integrovat s digitálním asistentem

Propojte svůj účet 360 X3 s digitálním asistentem, jako je Alexa, pro snadné použití bez použití rukou. Zkontrolujte své vchodové dveře, zprávy nebo videochat s návštěvníky pomocí hlasového ovládání. Váš digitální asistent vás okamžitě upozorní, když se někdo přiblíží, a na vašem zařízení zobrazí živý pohled na vaše přední dveře, kdykoli někdo stiskne zvonek.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.