Adaptér cestovní TEESAN 633-FV univerzální z ČR pro 150 zemí

Adaptér cestovní TEESAN 633-FV univerzální z ČR pro 150 zemí

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3715006 | CZ distribuce
Cestujete často? Cestujete náhodou do zahraničí? Zásobte se cestovním adaptérem, který vám umožní pohodlně používat napájení, ať jste kdekoli. TESSAN 633-FV je vybaven zástrčkami EU, UK, US a AUS - můžete je podle potřeby vysunout a zasunout. Nabízí také 3 porty USB-C, 2 porty USB-A a jednu univerzální zásuvku, která se hodí pro většinu typů…
Cena s DPH883,– 
Cena bez DPH730,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 27.9.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Cestujete často? Cestujete náhodou do zahraničí? Zásobte se cestovním adaptérem, který vám umožní pohodlně používat napájení, ať jste kdekoli. TESSAN 633-FV je vybaven zástrčkami EU, UK, US a AUS - můžete je podle potřeby vysunout a zasunout. Nabízí také 3 porty USB-C, 2 porty USB-A a jednu univerzální zásuvku, která se hodí pro většinu typů zástrček. Výrobek je také velmi pohodlný na přepravu. S TESSAN budete připraveni na každou situaci!

Adaptér 633-FV bude perfektně fungovat ve více než 150 zemích světa – je to dokonalý společník na cesty. Je vybavena snadno použitelnými posuvníky, pomocí kterých můžete vysunout jednotlivé zástrčky - EU, UK, US a AUS. Tímto způsobem jej můžete kdykoli snadno upravit podle svých potřeb!

Zařízení se vyznačuje lehkým, kompaktním designem - nezabere příliš místa v zavazadle. Jeho rozměry jsou jen asi 5 x 5 x 7 cm, takže ho snadno vejdete do batohu, kufru nebo cestovní tašky. Adaptér také zajišťuje bezpečnost používání - je vybaven kvalitní pojistkou (10 A).

Adaptér vám umožní nabíjet až 6 zařízení současně. Je vybavena 3 porty USB-C, 2 porty USB-A a jednou univerzální zásuvkou (100-250 V), do které můžete připojit různé typy zástrček - například US (typ B), UK (typ G), Japonský (typ A), evropský (typ C), německý (typ E / F) nebo čínský (typ I). A co víc, produkt je kompatibilní s většinou populárních zařízení, jako jsou chytré telefony, digitální fotoaparáty, reproduktory, tablety, přenosné herní konzole a powerbanky.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.