Adaptér USB FOREVER CORE PD+USB GAN

Adaptér USB FOREVER CORE PD +USB GAN

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3195211 | CZ distribuce
Forever GaN Core 65W, síťová nabíječka s rychlonabíjením Síťová nabíječka Forever GaN Core 65W je průlomová nabíječka, která díky technologii GaN okamžitě nabíjí nejen smartphony nebo tablety, ale také moderní notebooky. Kompaktní rozměry Nabíječka je na rozdíl od typických adaptérů pro notebooky super kompaktní a zabírá velmi málo místa. Díky…
Cena s DPH1 442,– 
Cena bez DPH1 192,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 4.8.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 5.8.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Forever GaN Core 65W, síťová nabíječka s rychlonabíjením

Síťová nabíječka Forever GaN Core 65W je průlomová nabíječka, která díky technologii GaN okamžitě nabíjí nejen smartphony nebo tablety, ale také moderní notebooky.

Kompaktní rozměry
Nabíječka je na rozdíl od typických adaptérů pro notebooky super kompaktní a zabírá velmi málo místa. Díky tomu je vhodná pro cestování - můžete ji snadno nosit v malé přihrádce v tašce nebo dokonce v kapse kalhot.

Technologie GaN
Technologie GaN využívá pro nabíjení polovodiče nové generace - místo standardního křemíku se energie přenáší nitridem galia, který se vyznačuje mnohem rychlejším přenosem energie. Nabíječka také využívá špičkové technologie rychlého nabíjení Power Delivery a QuickCharge 3.0. S nabíječkou Forever Core ušetříte čas při nabíjení!

2 zařízení současně
Nabíječka je vybavena dvěma porty - klasickým USB a USB-C, takže ji můžete použít k nabíjení dvou různých zařízení současně. Nabízí také velkou všestrannost - Forever Core GaN nabíječka bude dobře fungovat s téměř každým zařízením na trhu: tablety, smartphony, Bluetooth reproduktory nebo notebooky? Žádný problém!

- Síťová nabíječka s rychlonabíjením, 65W
- Možnost dobíjení 2 zařízení současně
- Výstupy USB a USB-C
- Technologie GaN
- Power Delivery a QuickCharge 3.0
- Komkpatibilní s telefonony, tablety, Bluetooth reproduktory i notebooky
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.