Aktovka školní STIL Mandala Dream

Aktovka školní STIL Mandala Dream

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3795237 | CZ distribuce
Kvalitní, ergonomicky tvarovaná, odlehčená školní aktovka je vybavena reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí. Školní aktovky Stil jsou ověřeny odborníky. 3D ZÁDOVÝ SYSTÉM - Aktovka perfektně sedí na zádech. Anatomický zádový panel se přizpůsobí páteři dítěte a systém Air Flow a prodyšné polstrování umožní cirkulaci…
Cena s DPH1 892,– 
Cena bez DPH1 564,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.4.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Kvalitní, ergonomicky tvarovaná, odlehčená školní aktovka je vybavena reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí.
Školní aktovky Stil jsou ověřeny odborníky.

3D ZÁDOVÝ SYSTÉM - Aktovka perfektně sedí na zádech. Anatomický zádový panel se přizpůsobí páteři dítěte a systém Air Flow a prodyšné polstrování umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení. Hrudní pás s kvalitní přezkou zajistí dobré usazení aktovky na zádech dítěte.
FIDLOCK - moderní patentové zapínání s magnetem pro snadné otevírání a zavírání aktovky jednou rukou. Velmi praktické a jednoduché řešení pro školáky - při přiložení víka se samo zapne.
Video zde.
BEZPEČNOST - bezpečnostní prvky jsou velmi důležité, proto je aktovka vybavena reflexní pásky na všech stranách batohu, které zaručí lepší viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě.
VNITŘNÍ USPOŘÁDÁNÍ - Hlavní vnitřní komora je rozdělená látkovou přepážkou pro lepší uložení pomůcek. V přední části komory je kapsička pro uložení drobností. Přední kapsa aktovky je určena pro svačinový box nebo penál.

Technické parametry:

Rozměr: výška 38 cm, šířka 32 cm, hloubka 22 cm
Hmotnost: 1 kg
Nosnost: 7 kg
Objem: 17 l
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.