Aktovka školní T-rex STIL

Aktovka školní T-rex STIL

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3438803 | CZ distribuce
Školní aktovka pro prvňáčka (VHODNÁ PRO 1. - 3. TŘÍDU) - Kvalitní, ergonomická a velmi odolná školní aktovka je vybavena reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí. - Školní aktovky Stil jsou ověřeny odborníky. Technické parametry: - Rozměr: výška 380 mm, šířka 320 mm, hloubka 220 mm - Hmotnost: 1 kg - Nosnost: 7 kg…
Cena s DPH2 003,– 
Cena bez DPH1 655,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 29.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Školní aktovka pro prvňáčka (VHODNÁ PRO 1. - 3. TŘÍDU)

- Kvalitní, ergonomická a velmi odolná školní aktovka je vybavena reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí.
- Školní aktovky Stil jsou ověřeny odborníky.

Technické parametry:

- Rozměr: výška 380 mm, šířka 320 mm, hloubka 220 mm
- Hmotnost: 1 kg
- Nosnost: 7 kg
- Objem: 17 l

- 3D ZÁDOVÝ SYSTÉM - Aktovka perfektně sedí na zádech. Anatomický zádový panel se přizpůsobí páteři dítěte a systém Air Flow a prodyšné polstrování umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení. Hrudní pás s kvalitní přezkou zajistí dobré usazení aktovky na zádech dítěte.
- FIDLOCK - moderní patentové zapínání s magnetem pro snadné otevírání a zavírání aktovky jednou rukou. Velmi praktické a jednoduché řešení pro školáky - při přiložení víka se samo zapne.
- BEZPEČNOST - bezpečnostní prvky jsou velmi důležité, proto je aktovka vybavena reflexní pásky na všech stranách batohu, které zaručí lepší viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě.
- VNITŘNÍ USPOŘÁDÁNÍ - Hlavní vnitřní komora je rozdělená látkovou přepážkou pro lepší uložení pomůcek. V přední části komory je kapsička pro uložení drobností. Přední kapsa aktovky je určena pro svačinový box nebo penál
- KAPSA na lunch box je částečně termoizolační. Udrží vaše jídlo studené nebo teplé.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.