Aktovka školní Tiger Joy Level Up Go Green STIL

Aktovka školní Tiger Joy Level Up Go Green STIL

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3438804 | CZ distribuce
Školní aktovka Tiger Joy pro prvňáčka - Kvalitní, ergonomická a odolná a velmi lehká školní aktovka je vybavena reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí. - Aktovka je určena pro děti od 120 do 135 cm. - Aktovka je vyrobena ze 100% recyklovaných plastových lahví a je ověřena německým Institutem IGR pro zdraví a ergonomii.
Cena s DPH1 993,– 
Cena bez DPH1 647,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 29.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Školní aktovka Tiger Joy pro prvňáčka

- Kvalitní, ergonomická a odolná a velmi lehká školní aktovka je vybavena reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí.
- Aktovka je určena pro děti od 120 do 135 cm.
- Aktovka je vyrobena ze 100% recyklovaných plastových lahví a je ověřena německým Institutem IGR pro zdraví a ergonomii.

Technické parametry:

- Rozměr: výška 380 mm, šířka 300 mm, hloubka 200 mm
- Hmotnost: 0,99 kg

- 3D ZÁDOVÝ SYSTÉM - Aktovka perfektně sedí na zádech. Anatomický zádový panel se přizpůsobí páteři dítěte a systém Air Flow a prodyšné polstrování umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení. Hrudní pás s kvalitní přezkou zajistí dobré usazení aktovky na zádech dítěte.
- FIDLOCK - moderní patentové zapínání s magnetem pro snadné otevírání a zavírání aktovky jednou rukou. Velmi praktické a jednoduché řešení pro školáky - při přiložení víka se samo zapne.
- BEZPEČNOST - bezpečnostní prvky jsou velmi důležité, proto je aktovka vybavena reflexní pásky na všech stranách batohu, které zaručí lepší viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě.
- VNITŘNÍ USPOŘÁDÁNÍ - ve víku aktovky se nachází průhledná kapsička na drobnosti, uvnitř aktovky najdeme další průhlednou kapsičku na rozvrh hodin. Prostorná hlavní vnitřní komora je rozdělena kapsou, do které je možno uložit box na sešity A4 a gumovým páskem pro lepší uložení pomůcek.
- KAPSA - přední kapsa aktovky je určena pro penál nebo Lunch box Stil. Po obou stranách aktovky se nacházejí pružné kapsy na lahev.
- BLIKAČKA - LED blikačka se 3 režimy blikání.
- HRAVOST - 2 vyměnitelné aplikace na suchý zip.
- UDRŽITELNOST - Aktovka je vyrobena ze 100% recyklovaných plastových lahví.
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.