Anténa venkovní DPM HN60

Anténa venkovní DPM HN60

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3434521 | CZ distribuce
Externí TV anténa přijímá DVB-T digitální TV v pásmech UHF (frekvence 470-790 MHz). Je vybaven LTE filtrem, který blokuje rušení z LTE pásma a má balun. Je vyroben z hliníku, skládá se z 29 prvků. Lehká a odolná konstrukce je odolná vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Anténa není napájena, stačí ji připojit k TV. Přijímá kanály 21-60 (v…
Cena s DPH958,– 
Cena bez DPH792,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 29.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Externí TV anténa přijímá DVB-T digitální TV v pásmech UHF (frekvence 470-790 MHz). Je vybaven LTE filtrem, který blokuje rušení z LTE pásma a má balun. Je vyroben z hliníku, skládá se z 29 prvků. Lehká a odolná konstrukce je odolná vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Anténa není napájena, stačí ji připojit k TV. Přijímá kanály 21-60 (v pásmu UHF). Polarizace antény je vertikální a horizontální. S touto anténou můžete vidět své oblíbené programy v kvalitě Full HD 1080p.

Montáž antény
Anténa HN60 se skládá z 29 prvků. Montáž je snadná a rychlá a lze ji sestavit bez nářadí. Sestavená anténa je namontována na anténním stožáru venku. Součástí je držák pro montáž na sloup.

Technické parametry:

- Pásmo příjmu: UHF
- LTE filtr: ano
- Oblast použití: vnější
- Materiál: hliník
- Polarizace: vertikální a horizontální
- Barva: šedá


Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.