AQUA OPTIMA - Aurora Coffee Hot&Cold drinks machine - kapacita 3L, 1x filtr Evolve+ ,7 nastavení pro kávu, až 100°C

AQUA OPTIMA - Aurora Coffee Hot&Cold drinks machine - kapacita 3L, 1x filtr Evolve+ ,7 nastavení pro kávu, až 100°C

Záruka: 24 měsíců | PN: ACE001 | Kód: 3827360 | CZ distribuce
Aurora Coffee je prémiový dávkovač filtrované vody a kávovar typu vše v jednom navržený tak, aby pozvedl váš rituál přípravy nápojů. Aurora Coffee hladce kombinuje funkce konvice, kávovaru a vodního filtru. Tato všestranná stanice na horké nápoje uspokojí každou vaši touhu, od nejlepší kávy po lahodný čaj a vše mezi tím. Šetřete energii…
Momentálně nedostupné

Popis

Aurora Coffee je prémiový dávkovač filtrované vody a kávovar typu vše v jednom navržený tak, aby pozvedl váš rituál přípravy nápojů.

Aurora Coffee hladce kombinuje funkce konvice, kávovaru a vodního filtru. Tato všestranná stanice na horké nápoje uspokojí každou vaši touhu, od nejlepší kávy po lahodný čaj a vše mezi tím.


Šetřete energii s intuitivním ovládacím systémem Aurora Coffee. Vyberte si požadovaný objem a teplotu a poté nalijte instantní horké nápoje na vyžádání a nikdy nepřevařte více vody, než potřebujete. Káva Aurora nabízí sedm možností dávkování, které nabízí horkou vodu od varu při 95 °C, 90 °C, 80 °C, 60 °C, 40 °C až po okolní, s proměnlivými objemy od 200 ml do 1 l. Toto all-in-one řešení zajišťuje flexibilitu a výkon a přináší personalizovaný zážitek z horkých nápojů stisknutím tlačítka.


Díky filtraci Evolve+ je Aurora Coffee oddána kvalitě. Snížení chlóru a vodního kamene až o 80 % díky 5stupňové filtrační technologii Aqua Optima. Korálky aktivního kokosového uhlíku a iontoměničové pryskyřice účinně filtrují vodu z vodovodu a snižují nečistoty, jako je chlór, vodní kámen, herbicidy, pesticidy, olovo, těžké kovy a mikroplasty.

Aurora Coffee upřednostňuje bezpečnost domova s funkcí dětské pojistky, která zajišťuje bezpečné prostředí kuchyně bez nehod.


Zvyšte svůj zážitek z horkých nápojů s kávou Aurora Coffee, kde se prémiový design snoubí s bezkonkurenční funkčností pro skutečně rafinovanou cestu vaření.

Kapacita 3L
Dotykové ovládání displeje
Okamžitá horká filtrovaná voda
7 nastavení kávy od studené po horké naplnění
variabilní nastavení teploty, od pokojové teploty po vařící vodu
Možnost nastavení objemu mezi 200 - 1000 ml
Jednoduchá instalace
Obsahuje 1x filtr Evolve+ na 30 dní
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.