Aroma difuzér HUTERMANN BT88 s reproduktorem Bluetooth

Aroma difuzér HUTERMANN BT88 s reproduktorem Bluetooth

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3347888 | CZ distribuce
Vylaďte svůj domov do atmosféry pohody a klidu pomocí našeho zvlhčovače vzduchu. Vhodné pro aromaterapii, chromoterapii (terapie pomocí světla), vzhledem ke svému designu je tento přístroj i stylovým interiérovým doplňkem. Přístroj je vybaven bluetooth, takže vám přehraje vaši oblíbenou hudbu, nebo oblíbený pořad z mobilního telefonu. Tento…
Cena s DPH1 562,– 
Cena bez DPH1 291,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 26.1.od 450 Kč
 Na výdejním místě do 27.1.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Vylaďte svůj domov do atmosféry pohody a klidu pomocí našeho zvlhčovače vzduchu. Vhodné pro aromaterapii, chromoterapii (terapie pomocí světla), vzhledem ke svému designu je tento přístroj i stylovým interiérovým doplňkem. Přístroj je vybaven bluetooth, takže vám přehraje vaši oblíbenou hudbu, nebo oblíbený pořad z mobilního telefonu.

Tento přístroj přemění vodu na jemnou vodní páru. Přidáte-li do vody pár kapek esenciálního oleje, aroma difuzér je působením ultrazvuku rozloží na jemné mikročástice, které provoní váš byt. Můžete si zvolit, jakého aromaterapeutického účinku chcete dosáhnout. Skořice vás uklidní a rozveselí, grapefruit zbaví podráždění a hněvu, vůně eukalyptu zmírní vaši únavu a zvýší mozkovou aktivitu a navíc odežene komáry. Účinky aromaterapie jsou prokázané, čich totiž ovlivňuje naši náladu ze všech smyslů nejvíce. Výběrem ze 7 barev LED navíc dosáhnete chromoterapeutického účinku (terapie pomocí barevného spektra). Můžete si volit mezi 7 barvami LED osvětlení. Barvy se mohou postupně měnit (přecházet jedna do druhé), můžete si i vybrat barvu, která se vám nejvíce líbí a tu nechat svítit trvale. Ale také máte možnost LED úplně vypnout pro nerušený chod v noci.

Vhodné pro ložnice, obývací pokoje, kanceláře, jóga kluby, fitness a SPA centra, masážní salony. Tento aromadifuzér pracuje na principu technologie ultrazvuku, a proto je jeho chod velice tichý. Nebude vás rušit ve spánku ani při cvičení jógy.

Ovládání přístroje je velmi jednoduché. Jednoduše sundáte víko, naplňte vodou a kápněte několik kapek 100 procentního esenciálního oleje (není součástí balení).

Můžete si také vybrat dobu, po kterou bude difuzér vytvářet mlžný opar. Lze volit mezi 1 hodinou, 2 hodinami, 3 hodinami, nepřetržitým provozem nebo můžete mlžný opar vypnout. Přístroj automaticky vypne tvorbu mlžného oparu poté, co se tekutina v něm odpaří (klesne pod určitou hladinu).

Technické parametry:

- kapacita nádržky: 300 ml
- materiál: ABS (imitace dřeva) + plast
- 7 nastavitelných LED barev (lze zvolit barvu, která bude svítit trvale nebo nechat přístroj přecházet plynule z jedné barvy do druhé)
- časovač: 1/2/3h/až do vypaření vody
- napájení: síťový napáječ 235V / 24Vss (součást balení), 170 cm přívodní kabel
- příkon: cca 12W
- rozměry: 23,3 x 14,1 cm x 10 cm
- váha: cca 390g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.