Auto kit OTTOCAST A2AIR

Auto kit OTTOCAST A2AIR

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3825085 | CZ distribuce
Moderní životní styl vyžaduje řešení, která udrží krok s tempem každodenního života a umožní intuitivní a bezproblémovou komunikaci i na cestách. Bezdrátový adaptér Ottocast A2-AIR pro CarPlay kombinuje nejnovější technologie bezdrátového připojení s uživatelsky přívětivým designem. Je navržen tak, aby eliminoval těžkopádné kabely a maximalizoval…
Cena s DPH2 294,– 
Cena bez DPH1 896,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Moderní životní styl vyžaduje řešení, která udrží krok s tempem každodenního života a umožní intuitivní a bezproblémovou komunikaci i na cestách. Bezdrátový adaptér Ottocast A2-AIR pro CarPlay kombinuje nejnovější technologie bezdrátového připojení s uživatelsky přívětivým designem. Je navržen tak, aby eliminoval těžkopádné kabely a maximalizoval každodenní pohodlí.

Vždy připojeno
Adaptér Ottocast A2-AIR se automaticky připojí k vašemu smartphonu pokaždé, když nastoupíte do auta. Zapomeňte na nutnost pokaždé zdlouhavé párování zařízení – stačí začít jezdit a systém se postará o zbytek! Užijte si pohodlný přístup ke všem funkcím telefonu, aniž byste museli sundávat ruce z volantu.

Snadné použití
Díky podpoře Plug & Play nevyžaduje bezdrátový adaptér žádné složité instalační procedury – stačí jej zapojit do USB portu a využívat jeho funkčnost. S ním můžete bezpečně telefonovat za jízdy, používat Google Voice Assistant a mnoho dalšího!

Spolehlivé připojení
Použití technologie 5G sítě a rychlého 5GHz Wi-Fi připojení zajišťuje stálou a spolehlivou konektivitu. S Ottocastem si vždy užijete plynulý přenos dat a optimální kvalitu hovorů a streamování multimédií.

Automatické aktualizace
Adaptér automaticky stahuje a instaluje aktualizace softwaru vzduchem (OTA), čímž zajišťuje neustálé zlepšování výkonu zařízení a přizpůsobování nejnovějším funkcím a bezpečnostním standardům.

Pokročilý čip
Pokročilý čip je zodpovědný za rychlý a efektivní provoz adaptéru Ottocast A2-AIR. Díky němu poskytuje produkt plynulý výkon i při použití pokročilých aplikací.

Technické parametry:

Kompatibilita: Chytré telefony Android 11 nebo novější, vozidla s továrním systémem Android Auto
Spojení: Bezdrátové 5GHz Wi-Fi, 5G
Barva: Černá

Obsah balení:

Bezdrátový adaptér Ottocast A2-AIR
Kabel USB-C/USB-A
Kabel USB-C/USB-C
Uživatelský manuál
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.