AutoCAD LT 2022, 1 uživatel, pronájem na 1 rok
AutoCAD LT 2022, 1 uživatel, pronájem na 1 rokAutoCAD LT 2022, 1 uživatel, pronájem na 1 rok

AutoCAD LT 2022, 1 uživatel, pronájem na 1 rok

Záruka: 24 měsíců | PN: AUTOCAD_LT_2022_1 | Kód: 3412723 | CZ distribuce
AutoCAD LT 2022 Zjednodušené 2D kreslení a dokumentace! 2D CAD software AutoCAD LT vám pomůže rychleji a přesněji vytvářet 2D výkresy. Aplikace je k dispozici pro systém Windows včetně webové a mobilní aplikace AutoCAD. Co je AutoCAD LT? Vytvářejte přesné 2D návrhy a využívejte nejlepší funkce pro dokumentaci v oboru. Aplikace AutoCAD LT…
Momentálně nedostupné

Popis

AutoCAD LT 2022

Zjednodušené 2D kreslení a dokumentace! 2D CAD software AutoCAD LT vám pomůže rychleji a přesněji vytvářet 2D výkresy. Aplikace je k dispozici pro systém Windows včetně webové a mobilní aplikace AutoCAD.

Co je AutoCAD LT?

Vytvářejte přesné 2D návrhy a využívejte nejlepší funkce pro dokumentaci v oboru. Aplikace AutoCAD LT umožňuje architektům, konstruktérům a stavebníkům:

  • Navrhovat, kreslit a dokumentovat s přesnou 2D geometrií
  • Používat komplexní sadu nástrojů pro úpravy, tvorbu návrhů a přidávání poznámek
  • Realizovat projekty rychleji pomocí intuitivního a přizpůsobitelného rozhraní

Proč používat AutoCAD LT?

  • Nejlepší funkce pro 2D navrhování ve své třídě - Kreslete, navrhujte a upravujte pomocí přesné 2D geometrie a komplexní sady dokumentačních funkcí.
  • Spolupráce mezi týmy a zařízeními - Bezpečně sdílejte a komentujte výkresy na stolních počítačích, webu i mobilních zařízeních.
  • Zajištění věrnosti a kompatibility - Exkluzivní technologie TrustedDWG od společnosti Autodesk vám pomůže zachovat věrnost a kompatibilitu.

Co můžete dělat s aplikací AutoCAD LT

Palety nástrojů aplikace AutoCAD LT

Kreslete přesně a rychle pomocí nejlepších 2D funkcí a nástrojů pro dokumentaci v oboru

Vytvářejte přesné 2D návrhy rychleji pomocí snadno použitelných nástrojů pro kreslení návrhů v aplikaci AutoCAD LT. Zvyšte produktivitu pomocí automatizace běžných úkolů a optimalizace pracovních postupů.

Výkres kávovaru otevřený ve webové aplikaci AutoCAD

Pracujte odkudkoli díky webové aplikaci AutoCAD, která je součástí produktu

Prohlížejte, upravujte a sdílejte výkresy CAD nebo k nim přidávejte poznámky pomocí jednoduchého uživatelského rozhraní v libovolném počítači. Jen se přihlaste a pusťte se do práce. Není nutná žádná instalace softwaru.

Dva lidé si prohlížejí výkres aplikace AutoCAD na tabletu

Součástí je mobilní aplikace AutoCAD, díky níž můžete pracovat odkudkoli

Výkon aplikace AutoCAD je dostupný úplně kdekoli – i když jste právě offline. V reálném čase prohlížejte, upravujte či vytvářejte výkresy CAD a přidávejte k nim poznámky.Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.