Automat na vodu PETWANT W8

Automat na vodu PETWANT W8

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3818865 | CZ distribuce
Zajistěte svému mazlíčkovi neustálý přístup k čerstvé, čisté vodě. Pítko PetWant W8 nabízí 4-stupňový filtrační systém, takže účinně eliminuje různé druhy nečistot. Zařízení přitom pracuje extrémně tiše a velmi snadno se čistí a na jeho konstrukci je použita vysoce kvalitní nerezová ocel 304. Velká kapacita Napáječka PetWant se vyznačuje…
Cena s DPH908,– 
Cena bez DPH750,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 17.6.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Zajistěte svému mazlíčkovi neustálý přístup k čerstvé, čisté vodě. Pítko PetWant W8 nabízí 4-stupňový filtrační systém, takže účinně eliminuje různé druhy nečistot. Zařízení přitom pracuje extrémně tiše a velmi snadno se čistí a na jeho konstrukci je použita vysoce kvalitní nerezová ocel 304.

Velká kapacita
Napáječka PetWant se vyznačuje kapacitou až 3 litry, takže ji nemusíte příliš často doplňovat. V případě dospělých koček toto množství vody vystačí až na 8-12 dní! Můžete tak bez obav vyrazit do práce, na celonoční párty nebo odjet na víkend pryč – vašemu mazlíčkovi nebude nic chybět.

Vysoká kvalita zpracování, snadné čištění
Fontána je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, jako je nerezová ocel 304, která je bezpečná pro domácí mazlíčky a neobsahuje škodlivé BPA. Vyznačuje se také vysokou životností a odolností proti poškození, například poškrábání. A co víc, čištění přístroje pro vás nebude žádný problém – díky modulární konstrukci jej snadno rozeberete a umyjete v myčce (bez pumpy a filtru).

Tichý provoz
Nebojte se, že napáječka bude generovat nepříjemný hluk. Model W8 je vybaven novým a vylepšeným čerpadlem, které je energeticky účinné a pracuje extrémně tiše. Díky tomu se nemusíte bát, že vás zařízení bude rušit nebo vašeho mazlíčka polekat!

4-stupňová filtrace
Pečujte o zdraví svého mazlíčka a buďte si jisti, že voda, kterou pije, je zcela čistá a nezávadná. Pítko PetWant využívá 4-stupňový filtrační systém, který se skládá z vrstvy bavlny, aktivního uhlí, iontoměničové pryskyřice a kamenného filtru. Má také speciální houbu, která zachytí vlasy, nečistoty a zbytky jídla. Díky tomu všemu fontána W8 spolehlivě eliminuje nepříjemné pachy, změkčuje vodu a odstraňuje nečistoty. Poznámka: Filtr se doporučuje měnit alespoň jednou za 2-4 týdny.

Technické parametry:

Kapacita: 3 l
Zdroj napájení: USB 5V 1A
Jmenovitý výkon: 1,5 W
Materiál: PP + nerezová ocel (SU304)
Rozměry: 228 x 228 x 124 mm
Hmotnost: 0,72 kg

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.