Balíček Miggo Home Studio Kit růžový
Balíček Miggo Home Studio Kit růžovýBalíček Miggo Home Studio Kit růžovýBalíček Miggo Home Studio Kit růžovýBalíček Miggo Home Studio Kit růžovýBalíček Miggo Home Studio Kit růžovýBalíček Miggo Home Studio Kit růžovýBalíček Miggo Home Studio Kit růžový

Balíček Miggo Home Studio Kit růžový

Záruka: 24 měsíců | PN: MIGGOHSKR | Kód: 3037196 | CZ distribuce
Vytvořte si doma, u přátel na párty nebo kdekoliv jinde fotografické studio s balíčkem příslušenství Miggo Home Studio Kit . Set příslušenství obsahuje vše, co potřebujete pro pořízení perfektní fotografie podle vašich představ. Miggo Home Studio Kit obsahuje skvělý flexibilní stojánek Miggo SPLAT 3N1 , který dokonale nahradí stativ, můžete jej…
Cena s DPH2 753,– 
Cena bez DPH2 275,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 8.3.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 9.3.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Vytvořte si doma, u přátel na párty nebo kdekoliv jinde fotografické studio s balíčkem příslušenství Miggo Home Studio Kit. Set příslušenství obsahuje vše, co potřebujete pro pořízení perfektní fotografie podle vašich představ.

Miggo Home Studio Kit obsahuje skvělý flexibilní stojánek Miggo SPLAT 3N1, který dokonale nahradí stativ, můžete jej postavit na jakýkoliv povrch a připevnit téměř kamkoliv vás napadne. Součástí stojánku jsou držáky pro upevnění smartphonu, fotoaparátu i outdoorové akční kamery.

Miggo PICTAR Smart Grip promění během okamžiku váš chytrý telefon na plnohodnotný fotoaparát s ovládáním, jaké najdete na všech populárních digitálních fotoaparátech. Smart Grip je navržen nejen pro jednoduché ovládání funkcí a nastavení fotoaparátu ve vašem telefonu, ale také pro pohodlné a bezpečné držení díky protiskluzové povrchové úpravě.

Pro dokonalé nasvícení scény je potřeba zvolit vhodné osvětlení. To může být problém nejen na denním světle, ale především ve vnitřních prostorách. Se světlem Miggo PICTAR Smart LED už vás tento problém trápit nemusí. Dvanáct vysoce svítivých LED diod obstará dost světla za každých podmínek a s pomocí mobilní aplikace Pictar doladíte teplotu a jas světla podle svých představ. Díky vestavěnému akumulátoru se nemusíte zabývat ani napájením světla při focení.

16mm objektiv Pictar Smart Lens Wide Angle je parádní kombinací širokoúhlého a makro objektivu. Díky univerzálnímu systému připevnění je kompatibilní téměř se všemi smartphony na trhu. Objektiv nabízí 120° úhel záběru, který se skvěle uplatní třeba při fotografování krajin nebo při skupinovém focení. 

Obsah balíčku

  • Stojánek Miggo SPLAT 3N1 flexibilní modrý
  • Fotodoplněk Miggo PICTAR Smart světlo LED
  • Fotodoplněk Miggo PICTAR SMART 16mm čočka
  • Fotodoplněk Miggo PICTAR Smart Grip růžový
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.