Baseus kabel pro rychlonabíjení a přenos dat HW USB Type-C 40W 1m, fialová
Baseus kabel pro rychlonabíjení a přenos dat HW USB Type-C 40W 1m, fialováBaseus kabel pro rychlonabíjení a přenos dat HW USB Type-C 40W 1m, fialováBaseus kabel pro rychlonabíjení a přenos dat HW USB Type-C 40W 1m, fialováBaseus kabel pro rychlonabíjení a přenos dat HW USB Type-C 40W 1m, fialováBaseus kabel pro rychlonabíjení a přenos dat HW USB Type-C 40W 1m, fialováBaseus kabel pro rychlonabíjení a přenos dat HW USB Type-C 40W 1m, fialováBaseus kabel pro rychlonabíjení a přenos dat HW USB Type-C 40W 1m, fialová

Baseus kabel pro rychlonabíjení a přenos dat HW USB Type-C 40W 1m, fialová

Záruka: 24 měsíců | PN: CATZH-A05 | Kód: 3014663 | CZ distribuce
Baseus kabel pro rychlonabíjení a přenos dat HW USB Type-C 40W Kvalitní kabel USB/USB-C pro spolehlivé nabíjení a rychlý přenos dat. Podporuje rychlonabíjení s technologií FCP (Huawei) a Quick Charge 3.0 (QC 3.0), umožňuje načítání a přenos dat současně, napětí/proud 10V/5A (max.), odolné zpracování z ekologicky nezávadného TPE odolného vůči…
Cena s DPH271,– 
Cena s DPH pro registrované266,– Kč
Cena bez DPH224,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 9.3.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 10.3.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Baseus kabel pro rychlonabíjení a přenos dat HW USB Type-C 40W

Kvalitní kabel USB/USB-C pro spolehlivé nabíjení a rychlý přenos dat. Podporuje rychlonabíjení s technologií FCP (Huawei) a Quick Charge 3.0 (QC 3.0), umožňuje načítání a přenos dat současně, napětí/proud 10V/5A (max.), odolné zpracování z ekologicky nezávadného TPE odolného vůči vysokým teplotám nebo ohybu, praktický proužek suchého zipu pro snadné uskladnění.

Klíčové vlastnosti:

  • Nabíjecí kabel s rychlým přenosem dat
  • Odolné zpracování
  • Umožňuje načítání a přenos dat současně

Popis produktu

Kabel USB/USB-C s podporou rychlého nabíjení FCP (Huawei) a Quick Charge 3.0 je ideální volbou pro kvalitní nabíjení a přenos dat u všech mobilních zařízení, jako jsou smartphony, tablety.

Kabel s délkou 1m je vyroben z vysoce kvalitního, ekologicky nezávadného TPE, extrémně pružného a odolného vůči vysokým teplotám nebo ohybu. Na jedné straně je zakončen konektorem USB typ-A a na druhé USB typ-C konektorem. Poskytuje proud max. 5 A.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.