Baseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light White
Baseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light WhiteBaseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light WhiteBaseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light WhiteBaseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light WhiteBaseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light WhiteBaseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light WhiteBaseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light WhiteBaseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light WhiteBaseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light WhiteBaseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light White

Baseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light White

Záruka: 24 měsíců | PN: DGSUN-YB02 | Kód: 3014690 | CZ distribuce
Praktická lampa Baseus Praktická lampa Baseus rozjasní váš šatník nebo jakékoli jiné místo podle vašeho výběru. Vyzařuje jemnou a teplou záři, která neoslňuje oči, ale zároveň svítí velmi efektivně. Díky vysokému indexu vykreslení barev vypadají barvy jako za denního světla. Na míru vašim potřebám Lampa má zabudovaný snímač pohybu a soumraku…
Cena s DPH335,– 
Cena s DPH pro registrované314,– Kč
Cena bez DPH277,– Kč
Skladem
Doprava od 61 Kč
 Přepravní službou do 8.3.od 120 Kč
 Na výdejním místě do 9.3.od 61 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Praktická lampa Baseus

Praktická lampa Baseus rozjasní váš šatník nebo jakékoli jiné místo podle vašeho výběru. Vyzařuje jemnou a teplou záři, která neoslňuje oči, ale zároveň svítí velmi efektivně. Díky vysokému indexu vykreslení barev vypadají barvy jako za denního světla.

Na míru vašim potřebám

Lampa má zabudovaný snímač pohybu a soumraku, což znamená, že se automaticky zapne, když je to potřeba. Senzor pohybu jej činí dokonalým nejen v šatníku, ale také na chodbě nebo v hale.

Velmi odolný

Lampa má vestavěnou odolnou baterii, která vám umožní používat lampu až 150 dní bez dobíjení. V případě potřeby jej můžete pohodlně nabít pomocí přiloženého kabelu USB.

Vezměte ji s sebou

Lampa je připevněna k základně pomocí magnetu, takže si ji můžete kdykoli snadno vzít s sebou a použít jako baterku. Od této chvíle nemusíte v noci zapínat každé světlo doma, abyste mohli jít na toaletu.

Snadná montáž

Lampu můžete nainstalovat snadno a bez obav z poškození povrchu. Postupujte prosím podle níže uvedených kroků.

Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.