Bazén Marimex Florida 3,66 x 0,99 m CIHLA bez příslušenství
Bazén Marimex Florida 3,66 x 0,99 m CIHLA bez příslušenstvíBazén Marimex Florida 3,66 x 0,99 m CIHLA bez příslušenství

Bazén Marimex Florida 3,66 x 0,99 m CIHLA bez příslušenství

Záruka: 24 měsíců | PN: 10340243 | Kód: 3091940 | CZ distribuce
Bazén Marimex Florida dokonale kombinuje výhody nadzemního a kovového bazénu. Jednoduchá montáž a zároveň trvanlivost jsou kompromisem mezi oběma typy. Díky nízké ceně a snadné instalaci se může ve vlastním bazénu koupat opravdu každý. Mezi jeho nesporné výhody patří kromě jednoduché montáže i velmi stabilní konstrukce s nově vyvinutým…
Cena s DPH6 306,– 
Cena bez DPH5 212,– Kč
Skladem
Doprava od 80 Kč
 Přepravní službou do 10.5.od 360 Kč
 Na výdejním místě do 12.5.od 80 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Bazén Marimex Florida dokonale kombinuje výhody nadzemního a kovového bazénu. Jednoduchá montáž a zároveň trvanlivost jsou kompromisem mezi oběma typy. Díky nízké ceně a snadné instalaci se může ve vlastním bazénu koupat opravdu každý. Mezi jeho nesporné výhody patří kromě jednoduché montáže i velmi stabilní konstrukce s nově vyvinutým unikátním kovovým rámem. Relaxujte v krásném bazénu Florida s designem cihlové zdi.

Prostě jen připravte místo, kde bude váš bazén stát. Rozviňte bazénovou podložku a rozbalte bazén. Pak už jen stačí sestavit podpěrnou konstrukci, navléci na ní fólii a začít napouštět vodu. Vybalení a smontování je jednoduché. Od chvíle, kdy začnete roztahovat fólii, až po začátek plnění vodou uplyne maximálně půl hodiny.

Správná údržba

Vždy po ukončení koupací sezóny fólii vyčistěte, složte a ukliďte na suché nemrznoucí místo. Výrobce doporučuje bazén po koupání zakrývat ochrannou plachtou. Bazénové vzpěry jsou galvanizované a tím pádem odolné korozi. Snažte se zamezit poškrábání ochranné vrstvy. Tato doporučení výrazně prodlouží životnost bazénu.

Speciální fólie

Trojvrstvý laminovaný materiál PVC ve speciální verzi Polystrenght nabízí lepší odolnost proti propíchnutí. Kvalitní vrstvy a technologicky přesné zpracování zaručují dlouhou dobu bezproblémového užívání výrobku.

Připojení filtrace

K bazénu Florida můžete připojit libovolnou kartušovou či pískovou filtraci z nabídky firmy Miramax. Výrobce doporučuje pískovou filtraci ProStar 4. Voda nemusí být ošetřována jen chlórem, fólie zvládne i sůl. V tom případě zakupte zařízení vhodné pro slanou vodu. Pro napojení hadic jsou připraveny průchody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4 "). Pro připojení pískové či kartušové filtrace je nutné dokoupit: 6 ks bazénových hadic, 1 ks průchodu stěnou bazénu, 1 ks instalační sady.

Hlavní přednosti

  • Kruhový bazén 3,66 x 0,99 m z pevného a odolného materiálu s dlouhou životností
  • Poutavý design cihlové zdi
  • Jednoduchá nosná konstrukce odolná proti rzi
  • Velmi rychlé a snadné sestavení
  • Připravené otvory pro instalaci filtrace

Obsah balení

  1. Bazén Florida (3,66 x 0,99 m)
  2. Návod k instalaci
  3. Záslepky průchodů stěn bazénu
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.