Bezdrátová optická myš Natec STORK, 1600DPI, černá
Bezdrátová optická myš Natec STORK, 1600DPI, černáBezdrátová optická myš Natec STORK, 1600DPI, černáBezdrátová optická myš Natec STORK, 1600DPI, černáBezdrátová optická myš Natec STORK, 1600DPI, černá

Bezdrátová optická myš Natec STORK, 1600DPI, černá

Záruka: 24 měsíců | PN: NMY-2000 | Kód: 3616489 | CZ distribuce
Zapomeňte na zamotané kabely a vsaďte na svobodu, kterou zaručuje plně bezdrátová myš Natec Stork. Pracujte efektivněji díky optickému snímači a nastavte si rozlišení DPI podle svých potřeb. Pohodlí? Zajistí vám ho promyšlené tělo a profilace, a to je jen začátek. Zbavte se přebytečných kabelů Myš Natec Stork znamená svobodu jednání v každé…
Cena s DPH220,– 
Cena bez DPH182,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 3.4.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Zapomeňte na zamotané kabely a vsaďte na svobodu, kterou zaručuje plně bezdrátová myš Natec Stork. Pracujte efektivněji díky optickému snímači a nastavte si rozlišení DPI podle svých potřeb. Pohodlí? Zajistí vám ho promyšlené tělo a profilace, a to je jen začátek.

Zbavte se přebytečných kabelů

Myš Natec Stork znamená svobodu jednání v každé situaci. Rádiové připojení 2,4 GHz vám umožní zapomenout na problematické kabely. Stabilní připojení? Dosah až 10 metrů? S Natec Stork je to možné.

Optický senzor, který naplňuje očekávání

Používejte osvědčená řešení a využívejte možnosti optického snímače myši Natec Stork s maximálním rozlišením 1600 DPI. Snadno jej přizpůsobíte svým potřebám, to vše díky funkci změny citlivosti za chodu a nastavení jedné ze tří hodnot (800 - 1200 - 1600). Je to jednoduché a rychlé.

Na delší dobu

Už vás nebaví problémy s několika tlačítky, které vám ztěžují i ty nejjednodušší úkony? Žádný strach. Myš Natec Stork jsme vybavili odolnými mikrospínači s hmatovým aktivačním bodem. To je jedna z největších předností zařízení, takže se můžete spolehnout na spolehlivost, ať už myš Natec Stork používáte k práci nebo zábavě.

Vezměte si ji kamkoliv s sebou

Nerozlučujte se se svým oblíbeným příslušenstvím a pracujte pohodlně v jakémkoli prostředí. Pomůže vám v tom nejen jednoduchý tvar a perforované boky přístroje. Díky svým rozměrům (97 x 61 x 35 mm) se myš Natec Stork snadno vejde do tašky nebo i do malé kapsy. Přepravu vám usnadní také vestavěná přihrádka na USB rádio. Mějte svou oblíbenou myš vždy u sebe.

Inteligentní řízení spotřeby energie

Myš Natec Stork se bude snadno a dlouho napájet jedinou baterií AA. Nemusíte se tak starat o častou výměnu zdroje energie. Postará se o to inteligentní správa napájení, která myš automaticky uspí, pokud ji delší dobu nepoužíváte. Pomocí malého vypínače můžete zařízení vypnout i ručně.

Specifikace:

Komunikace: Bezdrátové připojení
Rozhraní: 2,4 GHz
Specializace: Domácí kancelář
Senzor: Optický
Maximální rozlišení: 1600 DPI
Rozlišení: 800 - 1600 DPI
Počet tlačítek: 3
Rozsah: 10 m
Podsvícení: Ne
Typ klouzání: Teflon
Konektory: USB typu A
Podporované operační systémy:
Android
Linux
Windows 10
Windows 11
Windows 7
Windows 8
Windows Vista
Windows XP
Barva: Černá
Napájení: 1x AA
Dodávané příslušenství: Přijímač USB
Baterie jsou součástí dodávky: Ne
Délka: 97 mm
Šířka: 61 mm
Výška: 35 mm
Hmotnost: 49 g
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.