Běžecký pás REBEL Active RBA-1004

Běžecký pás REBEL Active RBA-1004

Záruka: 24 měsíců | Kód: 3771956 | CZ distribuce
Elektrický běžecký pás Rebel Active je zařízení jak pro zkušené běžce, tak pro ty, kteří své dobrodružství s běháním teprve začínají. Jedná se o pohodlné řešení, které umožňuje pravidelný a pohodlný trénink v pohodlí vašeho domova bez ohledu na povětrnostní podmínky. LED obrazovka Sledujte svůj pokrok! Přehledný LED displej umožňuje sledovat…
Cena s DPH14 594,– 
Cena bez DPH12 061,– Kč
Skladem
Doprava od 450 Kč
 Přepravní službou do 7.3.od 450 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis


Elektrický běžecký pás Rebel Active je zařízení jak pro zkušené běžce, tak pro ty, kteří své dobrodružství s běháním teprve začínají. Jedná se o pohodlné řešení, které umožňuje pravidelný a pohodlný trénink v pohodlí vašeho domova bez ohledu na povětrnostní podmínky.

LED obrazovka
Sledujte svůj pokrok! Přehledný LED displej umožňuje sledovat klíčové tréninkové parametry. Naměřené hodnoty zahrnují tělesný tuk, čas, rychlost, vzdálenost a kalorie. Navíc v rukojetích najdete snímače srdečního tepu, které vám umožní neustále sledovat vaši srdeční frekvenci a pomáhají vám udržovat optimální úroveň intenzity tréninku.

20 tréninkových programů
Bez ohledu na to, zda dáváte přednost dynamickému běhu nebo lehkému joggingu, můžete běžecký program přizpůsobit svým potřebám. Elektrický běžecký pás RBA-1004 je vybaven 20 programy různé intenzity. Díky tomu můžete cvičení přizpůsobit vlastním zdravotním a kondičním možnostem. Díky konstantnímu výkonu motoru 2 HP bude používání běžeckého pásu potěšením i na nejvyšší úrovni a během intenzivního tréninku.

Běžecký trenažér s automatickým nastavením úhlu sklonu
Systém automatického nastavení úhlu sklonu běžeckého trenažéru RB-1004 v rozsahu od 0 do 20% vám umožňuje měnit váš trénink pomocí jednoho tlačítka. Nastavte si vyšší výšku sklonu a zefektivněte svůj trénink.

Držák telefonu a láhve s vodou
Domácí běžecký pás Rebel Active má také speciální držák pro telefon nebo tablet, který umožňuje používat tréninkové aplikace, sledovat filmy nebo poslouchat hudbu při cvičení. Pohodlí při tréninku poskytují také praktické police na láhev s vodou nebo izotonický nápoj. Díky nim si snadno udržíte správnou hydrataci během tréninku, aniž byste museli přestat běhat.

Stabilita a bezpečnost
Bezpečný trénink na domácím běžeckém pásu Rebel Active je zaručen nejen pevnou a stabilní konstrukcí, ale také použitím systému tlumení nárazů. Toto řešení snižuje dopady nárazů při běhu, chrání klouby a zvyšuje komfort při tréninku.

Transportní kolečka
Máte pocit, že běhání při sledování vašeho oblíbeného seriálu je příjemnější? Běžecký pás Rebel Active je vybaven transportními kolečky, která výrazně usnadňují přesun přístroje z jedné místnosti do druhé, a to jak před tréninkem, tak po něm. Skládací konstrukce zase usnadňuje skladování a šetří místo.

Snímače srdečního tepu
LED displej Tlačítka
rychlého přístupu
Bezpečnostní
klíč Držák telefonu/tabletu
Police na láhve
Systém amortizace
Skládací konstrukce
Přepravní kolečka

TRÉNINKOVÝ POČÍTAČ
Počet tréninkových programů: 20
Naměřené hodnoty: tepová frekvence, hladina tělesného tuku, čas, rychlost, vzdálenost, kalorie

Technické parametry:

Třída zařízení: H
Systém skládání: hydraulický pohon
Nastavení úhlu sklonu: automatické
Rozsah úhlu sklonu: 0 – 20 %
Rozsah rychlosti: 1 – 18 km/h
Běžecký pás: jednovrstvý , 1,6 mm
Tloušťka pojezdové desky: 15 mm
Maximální hmotnost uživatele: 130 kg
Maximální výkon motoru: 4 HP
Konstantní výkon motoru: 2 HP
Napájení: 230 V; 50 Hz
Hmotnost: 73 kg
Rozměry běžeckého pásu (šířka x délka): 500 x 1400 mm
Rozměry v rozloženém stavu (délka x šířka x výška ): 1710 x 840 x 1280 mm
Rozměry po složení (délka x šířka x výška): 1055 x 840 x 1450 mm


Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.