Box Compactor úložný Ecologic,100% rozložitelný, 32 x 31 x 15 cm, černý

Box Compactor úložný Ecologic, 100% rozložitelný, 32 x 31 x 15 cm, černý

Záruka: 24 měsíců | PN: RAN10171 | Kód: 3418097 | CZ distribuce
Úložný box Compactor z bambusových vláken je zajímavou a inovativní variantou k běžné plastové nádobě. Vyrobený z drcených bambusových stonků a dalších rostliných materiálů. Jako pojivo se používá kukuřičný škrob . Nádoba je k nerozeznání od plastové a má také všechny vlastnosti plastu. Moderní a praktická náhrada plastové nádoby…
Cena s DPH886,– 
Cena bez DPH732,– Kč
Skladem
Doprava od 120 Kč
 Přepravní službou do 24.5.od 120 Kč
Termín dodání závisí na výběru dopravy a vytíženosti přepravní společnosti.
ks

Popis

Úložný box Compactor z bambusových vláken je zajímavou a inovativní variantou k běžné plastové nádobě. Vyrobený z drcených bambusových stonků a dalších rostliných materiálů. Jako pojivo se používá kukuřičný škrob. Nádoba je k nerozeznání od plastové a má také všechny vlastnosti plastu.

Moderní a praktická náhrada plastové nádoby

Nový úložný box řady Ecologic je příspěvkem firmy Compactor ke zdravému životnímu stylu, ke kterému patří i používání předmětů denní potřeby z přírodních materiálů. Box je totiž vyrobený z drcených bambusových stonků a dalších přírodních materiálů. Ve výrobním závodě je tato směs spojená pomocí kukuřičného škrobu. Použitím bambusových vláken se spotřebuje ta část rostliny, která by byla normálně vyhozená či spálená. Toto použití odpadu z bambusu je proto prospěšné na všech úrovních. Upřednostňováním ekologických materiálů děláme společný krok k zodpovědnějšímu životnímu stylu, který uklidňuje naše svědomí a dává smysl našim nákupům. Použití materiálů rostliného původu bylo v souladu s vizí přemístit celou výrobu do Španělska a při výrobě tak moci použít energii z obnovitelných zdrojů.

Nádoba Ecologic se všemi výhodami plastu

Úložný box Ecologic je pevný, stálobarevný a má všechny výhody plastu. Můžete ho bez problému dát do myčky na nádobí. Budete sami překvapeni, že vlastně nepoznáte rozdíl mezi výrobkem vyrobeným z plastu a výrobkem z bambusových vláken. Úložný box Ecologic je skutečným vaším příspěvkem k ekologické a životnímu prostředí prospěšné domácnosti.

Specifikace

  • Značka: Compactor
  • Řada: Ecologic
  • Barva: černá
  • Materiál: bambusová vlákna
  • Hmotnost: 0,45 kg
  • Rozměry (Š x V x H): 32 x 15 x 31 cm
Technické specifikace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.